Kupując na naszych aukcjach:
  • Nie musisz martwić się, czy kupiłeś obraz o wątpliwej autentyczności.
    W naszej firmie każdy obraz czy inne dzieło sztuki jest poddawane szczegółowym badaniom przez naszych ekspertów. Każdą ofertę aukcyjną ogląda i weryfikuje specjalna Rada Naukowa (jej skład tworzą wybitni historycy sztuki i kustosze) działająca przy Domu Aukcyjnym (nazwiska jej członków wymienione są w naszych katalogach aukcyjnych).
    Taka staranność i selekcja w doborze dzieł (szczególnie w przypadku ogromnej liczby falsyfikatów krążących na rynku) gwarantuje naszym klientom nabycie dzieła autentycznego, co do którego prawdziwości nie ma żadnych watpliwości.

  • Biorąc udział w aukcji masz zagwarantowaną anonimowość - istnieje możliwość licytowania przez telefon, a także pozostawienia zlecenia.

  • Dzięki naszym katalogom, masz możliwość dokładnego zapoznania się z ofertą, szczególnie z historią i opisem obiektów - nasi eksperci przeszukują wiele materiałów bibliograficznych, katalogów wystaw i innych źródeł bibliograficznych. Często okazuje się wówczas, że konkretny obraz był wielokrotnie wystawiany lub reprodukowany, bądź ma swoistą historię.

  • Naszym klientom staramy się także doradzać w zakupach, uwzględniając nie tylko aspekt estetyczny, ale również atrakcyjność inwestycyjną dzieł sztuki.

  • Dzięki internetowi staramy się umożliwiać wszystkim jak najszybszą prezentację dzieł jakie posiadamy do sprzedaży, a osobom dopiero zaczynającym swoją przygodę ze sztuką przybliżamy formułę aukcji dzięki internetowej transmisji.
© Agra-Art SA