Nowa Galeria Online

galeria

Nasza Galeria Online została nieco odmłodzona i unowocześniona. Mamy nadzieję, że zmiany, jakie w niej wprowadziliśmy spowodują, że stanie się jeszcze bardziej popularna i przyjazna dla klientów. Zasadnicze funkcje Galerii pozostają jak w poprzedniej wersji, pojawia się za to kilka ułatwień.

Oto one:

 

W nowej Galerii można używać tego samego loginu i hasła, co w innych strefach online Agry-Art. Jeżeli zarejestrowałeś się w starej galerii, licytowałeś na aukcjach online lub Live – Twój login i hasło będą działać w nowej Galerii. I odwrotnie – rejestrując się po raz pierwszy w Galerii, dostajemy również dostęp do aukcji online i Live (po uzyskaniu statusu Vip )

Zrzut ekranu 2017-03-23 o 20.05.32

Każdy zarejestrowany użytkownik ma teraz swój panel klienta, w którym może sprawdzić historię swoich zakupów, rezerwacji i ofert. 

 

Zrzut ekranu 2017-03-23 o 20.10.17

Wyszukiwanie obiektów jest bardziej intuicyjne, system podpowiada nazwisko artysty już po wpisaniu pierwszych trzech liter.

 

payeezy-baner-statyk-980x75-px_kolor

Wprowadziliśmy płacenie online kartami płatniczymi oraz przelewem elektronicznym w wybranych bankach (podobnie jak w systemach PayU czy Przelewy24)

 

Zrzut ekranu 2017-03-23 o 20.26.55

Można oczywiście składać swoje oferty, ich wysokość nie jest publicznie widoczna dla innych.

 

Zrzut ekranu 2017-03-23 o 20.15.01

Można obiekt zarezerwować na 7 dni, wymagamy 10% depozytu (można od razu wpłacić online), lub rezerwujemy sami na życzenie klienta po kontakcie z naszym biurem.

 

Zrzut ekranu 2017-03-23 o 20.28.35

Wprowadziliśmy szereg możliwości sortowania i filtrowania obiektów – od najwyższej/najniższej ceny, ale także np w wybranym zakresie cenowym (od .. do). Dodatkowo można obiekty posortować według czasu dodania (najnowsze) oraz popularności (najczęściej oglądane)

Pozostały 4 podstawowe kategorie: obiekty zakupione, zarezerwowane, sprzedane i okazje (czyli takie, w których czasowo została obniżona cena).

Wprowadziliśmy wyszukiwanie krzyżowe – np wybieramy przedział czasowy (np 1950-200o) i w ramach tego przedziału możemy stosować filtry cenowe i inne – np wybrać najdroższe obiekty z tego przedziału.

 

Zrzut ekranu 2017-03-23 o 20.33.00

Nowa funkcja – możliwość powiadamiania emailem, gdy w Galerii pojawi się obiekt autora, którego szukamy. Wystarczy teraz (po uprzednim zalogowaniu) kliknąć i zapisać się na stronie obiektu, by system powiadamiał nas o nowych pracach wybranego artysty.

 

Zrzut ekranu 2017-03-23 o 20.37.00

Udostępniamy również nasze archiwum – jeżeli wyszukamy konkretnego artystę (np Beksińskiego), to najpierw ukaże się nam lista obrazów dostępnych do kupienia, a pod nimi archiwum – obrazy przez nas sprzedane na aukcjach lub bezpośrednio w galerii.

Wszelkie uwagi na temat nowej galerii prosimy przesyłać na adres galeria@agraart.pl

 

AUKCJE WYBITNYCH DZIEŁ

zapisz się by nigdy nie żałować straconej okazji

Zgadzam sie na otrzymywanie wiadomości email i/lub sms

Email marketing powered by FreshMail