Andrzej Orliński (1951 - , Polska)

Andrzej Orliński - malarz marynista. Studiował w latach 1975-80 w Akademii Sztuk Pieknych w Warszawie - w pracowni malarskiej prof. Aleksandra Kozyrskiego. W 1980 otrzymał dyplom z wyróżnieniem. Wielokrotnie wystawiał w kraju i zagranicą (m in.  008 - Toruń -Dwór Artusa- wystawa w ramach festiwalu PROBALTICA)

ZDJĘCIEOPISDATA AUKCJI CENA WYWOŁAWCZA CENA UZYSKANA
Na morzu

olej, płótno
18.2 x 24

2013-06-11
500 pln 500 pln
Zatopiony okręt

olej, płótno
81 x 100

2013-05-21
1 900 pln 1 900 pln