Agata Trafalska (1982 - , Polska)

Agata Trafalska (ur. 1 I 1982 Gostynin) – zaczynała jako samouk. Absolwentka socjologii Uniwersytetu Warszawskiego i doktorantka Polonistyki na tej uczelni. Obecnie (od 2011 r) studiuje w Academy of Art University w San Francisco w Kaliforni.

Ostatnie wystawy (2012):

Times Square, New York (w ramach projektu Art Takes Times Square), czerwiec 2012

Rezydentka w Artestudio Ginestrelle w Assisi (Włochy), projekt A.I.R, zakonczony międzynarodową wystawą zbiorową w the Gallery Le Logge, sierpien i grudzien 2012. W grudniu 2013 wzięła udział w Miami SCOPE Art Fair.

Prace artystki znajdują się w wielu zbiorach prywatnych w Polsce i na świecie.

Przykładowe wyniki notowań prac z ostatnich 5 lat:

ZDJĘCIE OPIS DATA AUKCJI CENA WYWOŁAWCZA CENA UZYSKANA
Berlin - Widok z satelity, 2015
olej, akryl, płótno
110 x 110 cm
[ .. więcej .. ]
Aukcja Internetowa
2015-03-10
500 pln 800 pln

O, 2014
olej, akryl, płótno
69 x 97 cm
[ .. więcej .. ]
Aukcja Internetowa
2014-06-03
500 pln 800 pln

Dawno temu w niedzielę około południa, 2014
akryl, tempera, płótno
80 x 110.5 cm
[ .. więcej .. ]
Aukcja Internetowa
2014-01-21
500 pln 700 pln

No limits, 2013
olej, akryl, tempera, płótno
120 x 120 cm
[ .. więcej .. ]
Aukcja Internetowa
2013-12-10
500 pln 1 400 pln

Znowu deszcz, 2013
olej, płótno
100 x 130 cm
[ .. więcej .. ]
Aukcja Internetowa
2013-11-12
500 pln 3 500 pln

Drżące powietrze,świerszcze, sierpień, 2013-09-13
olej, płótno
100 x 100 cm
[ .. więcej .. ]
Aukcja Internetowa
2013-09-17
500 pln 1 400 pln

Deptak z cyklu Abstrakcje miejskie, 2013
olej, płótno
100 x 140 cm
[ .. więcej .. ]
Aukcja Internetowa
2013-07-23
500 pln 1 300 pln

Festiwal w deszczu, 2013
olej, akryl, tempera, płótno
100 x 99.5 cm
[ .. więcej .. ]
Aukcja Internetowa
2013-06-11
500 pln 1 200 pln

Abstrakcje miejskie – deszcz, 2013
olej, płótno
100 x 137 cm
[ .. więcej .. ]
Aukcja Internetowa
2013-05-21
500 pln 3 500 pln

Shunga I, 2013
olej, płótno
81 x 116 cm
[ .. więcej .. ]
Aukcja Internetowa
2013-04-16
500 pln 1 200 pln

Noce, 2013
grafika komputerowa
70.3 x 100.5 cm
[ .. więcej .. ]
Aukcja Internetowa
2013-01-15
300 pln 1 900 pln