Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 15 czerwca 2014

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ

15 CZERWCA 2014 - HOTEL BRISTOL - WARSZAWA

(od dn. 1 czerwca)

tel. (22) 745 10 25, 745 10 20

 Iwan Trusz | <i>ALEJKA OGRODOWA Z KWITNĄCYM KRZEWEM</i> | olej, tektura | 27 x 33 cm
1. Iwan Trusz
olej, tektura
est.: 15 000 - 18 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 11 000 PLN

 Julian Fałat | <i>DZIEWCZYNA Z POSĄŻKIEM, ok. 1880</i> | akwarela, papier naklejony na tekturę | 55.2 x 36.5 cm
2. Julian Fałat
akwarela, papier naklejony na tekturę
est.: 15 000 - 18 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 10 000 PLN
uzyskana: 32 000 PLN

 Stanisław Kaczor Batowski | <i>PRZYJAZD OCZEKIWANEGO GOŚCIA, 1934</i> | olej, tektura | 50 x 65 cm
3. Stanisław Kaczor Batowski
olej, tektura,
est.: 12 000 - 14 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 9 000 PLN
uzyskana: 13 000 PLN

 Jan Rosen | <i>POLOWANIE PAR FORCE Z OGARAMI, 1881</i> | technika mieszana | 20 x 61 cm
4. Jan Rosen
POLOWANIE PAR FORCE Z...
technika mieszana
est.: 20 000 - 25 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 15 000 PLN
uzyskana: 15 000 PLN

 Juliusz Kossak | <i>PAN PASEK POD LACHOWICAMI, 1861</i> | olej, deska | 37 x 46 cm
5. Juliusz Kossak
PAN PASEK POD LACHOWICAMI,...
olej, deska,
est.: 120 000 - 180 000 PLN
wywoławcza: 90 000 PLN

 Edwin Thomas Roberts | <i>I PSZCZOŁY LUBIĄ MIÓD</i> | olej, płótno | 36 x 30.8 cm
6. Edwin Thomas Roberts
I PSZCZOŁY LUBIĄ MIÓD
olej, płótno,
est.: 8 000 - 12 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 11 000 PLN

 Kazimierz Stabrowski | <i>PORTRET NARZECZONEJ, 1896</i> | olej, płótno | 88 x 66 cm
7. Kazimierz Stabrowski
PORTRET NARZECZONEJ, 1896
olej, płótno,
est.: 60 000 - 80 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 45 000 PLN
uzyskana: 66 000 PLN

 Wojciech Weiss | <i>KWIATY</i> | olej, papier naklejony na tekturę | 62 x 48 cm
8. Wojciech Weiss
KWIATY
olej, papier naklejony na tekturę
est.: 12 000 - 15 000 PLN
uzyskana: 16 000 PLN

 Alfons Karpiński | <i>MARTWA NATURA Z RÓŻAMI, lata 30. XX w. </i> | olej, tektura | 34.5 x 100 cm
9. Alfons Karpiński
olej, tektura
est.: 25 000 - 30 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 12 000 PLN
uzyskana: 25 000 PLN

 Stanisław Czajkowski | <i>BRODŁO (Heeze, Holandia), 1916</i> | olej, tektura | 20.5 x 29 cm
10. Stanisław Czajkowski
BRODŁO (HEEZE, HOLANDIA), 1916
olej, tektura,
est.: 6 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 4 000 PLN
uzyskana: 9 000 PLN

 Stanisław Żukowski | <i>NIEMEN, przed 1932</i> | olej, płótno | 54 x 66 cm
11. Stanisław Żukowski
NIEMEN, PRZED 1932
olej, płótno,
est.: 75 000 - 85 000 PLN
wywoławcza: 70 000 PLN

 Carl Kenzler | <i>NAD MORZEM ŚRÓDZIEMNYM</i> | olej, płótno | 60.5 x 90 cm
12. Carl Kenzler
NAD MORZEM ŚRÓDZIEMNYM
olej, płótno
est.: 5 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 5 000 PLN