Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 14 grudnia 2014
Józef Brandt

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ

14 grudnia 2014 - Hotel Bristol - Warszawa

(od dn. 1 grudnia)

 Stanisław Wyspiański | <i>STUDIUM SIEDZĄCEJ, 1890-1900</i> | ołówek, papier | 18.7 x 14.7 cm
1. Stanisław Wyspiański
STUDIUM SIEDZĄCEJ, 1890-1900
ołówek, papier,
est.: 10 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 7 000 PLN
uzyskana: 7 500 PLN

 Wiktor Korecki | <i>DROGA W LESIE ZIMĄ</i> | olej, płótno | 49.5 x 80 cm
2. Wiktor Korecki
DROGA W LESIE ZIMĄ
olej, płótno
est.: 8 000 - 10 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 4 000 PLN
uzyskana: 8 500 PLN

 Stanisław Kamocki | <i>ZIMA W ZAKOPANEM</i> | olej, sklejka | 41 x 51 cm
3. Stanisław Kamocki
ZIMA W ZAKOPANEM
olej, sklejka,
est.: 6 000 - 10 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 6 500 PLN

 Juliusz Kossak | <i>BIAŁONÓŻKA, przed 1873</i> | sepia, pióro, papier | 36 x 72 cm
4. Juliusz Kossak
BIAŁONÓŻKA, PRZED 1873
sepia, pióro, papier,
est.: 30 000 - 60 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 15 000 PLN
uzyskana: 24 000 PLN

 Czesław (I. Zygmuntowicz) Wasilewski | <i>SANIE PRZED KARCZMĄ</i> | olej, płótno | 55.5 x 80.5 cm
6. Czesław (I. Zygmuntowicz) Wasilewski
SANIE PRZED KARCZMĄ
olej, płótno
est.: 18 000 - 25 000 PLN

 Stanisław Kamocki | <i>CHATA GÓRALSKA</i> | olej, tektura | 35 x 50 cm
7. Stanisław Kamocki
CHATA GÓRALSKA
olej, tektura,
est.: 6 000 - 10 000 PLN
uzyskana: 7 000 PLN

 Leon Wyczółkowski | <i>KWIATY, 1914</i> | akwarela, ołówek, papier | 54.8 x 74.4 cm
8. Leon Wyczółkowski
KWIATY, 1914
akwarela, ołówek, papier,
est.: 40 000 - 60 000 PLN
wywoławcza: 35 000 PLN

 Wojciech Kossak | <i>POJEDYNEK PO MASKARADZIE, 1893</i> | gwasz, łabędzia skórka | 26.5 x 70 cm
8. Wojciech Kossak
POJEDYNEK PO MASKARADZIE, 1893
gwasz, łabędzia skórka
est.: 30 000 - 50 000 PLN
wywoławcza: 20 000 PLN
uzyskana: 21 000 PLN

 Jan Matejko | <i>CHERUBIN, 1889</i> | akwarela, karton | 73 x 61.2 cm
9. Jan Matejko
CHERUBIN, 1889
akwarela, karton,
est.: 50 000 - 100 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 35 000 PLN
uzyskana: 56 000 PLN

 Jacek Malczewski | <i>ANIOŁ I PASTUSZEK, 1908</i> | olej, tektura | 59.5 x 49 cm
10. Jacek Malczewski
ANIOŁ I PASTUSZEK, 1908
olej, tektura,
est.: 150 000 - 180 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 130 000 PLN
uzyskana: 130 000 PLN

 Wilhelm Wachtel | <i>WIDOK NAZARETU, 1932</i> | olej, ołówek, papier naklejony na tekturę | 40.5 x 51 cm
11. Wilhelm Wachtel
WIDOK NAZARETU, 1932
olej, ołówek, papier naklejony na tekturę,
est.: 15 000 - 20 000 PLN
wywoławcza: 10 000 PLN
uzyskana: 11 000 PLN

 Stanisław Lentz | <i>PORTRET MĘŻCZYZNY, ok. 1885</i> | olej, deska | 13 x 18 cm
12. Stanisław Lentz
PORTRET MĘŻCZYZNY, OK. 1885
olej, deska,
est.: 12 000 - 16 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 10 000 PLN