Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 14 października 2012

14 października 2012 - Hotel Bristol - Warszawa

( od dn. 1 października)

początek << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna >> koniec

 Jerzy Ryszard  Zieliński  | <i>AKT, I poł. lat 60. XX w.</i> | olej, płótno | 114 x 71 cm
109. Jerzy Ryszard Zieliński
AKT, I POŁ. LAT 60. XX W.
olej, płótno,
est.: 10 000 - 15 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 7 000 PLN

 Michał Moląg | <i>Z CYKLU LASKI, 2008</i> | olej, płyta | 64 x 122 cm
110. Michał Moląg
Z CYKLU LASKI, 2008
olej, płyta
est.: 4 000 - 5 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 2 500 PLN
uzyskana: 2 500 PLN

 Jacek Yerka | <i>ATRAMENTOWY WĄWÓZ, 2012</i> | akryl, płótno | 61 x 50 cm
111. Jacek Yerka
ATRAMENTOWY WĄWÓZ, 2012
akryl, płótno
est.: 25 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 20 000 PLN
uzyskana: 29 000 PLN