Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 9 grudnia 2012

9 grudnia 2012 - Hotel Bristol - Warszawa

( od dn. 26 listopada)

 Jerzy Nowosielski | <i>CERKIEW, 1995</i> | olej, płótno | 46 x 33 cm
109. Jerzy Nowosielski
CERKIEW, 1995
olej, płótno,
est.: 50 000 - 60 000 PLN
wywoławcza: 45 000 PLN

 Jerzy Duda Gracz | <i>POLSKA SZKOŁA JAZDY - FARBOWANYM LISOM, 1995 </i> | olej, sklejka | 69.6 x 69.8 cm
110. Jerzy Duda Gracz
POLSKA SZKOŁA JAZDY -...
olej, sklejka,
est.: 35 000 - 45 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 32 000 PLN
uzyskana: 50 000 PLN

 Jerzy Duda Gracz | <i>MOTYW POLSKI - KOBIETOM WYBRZEŻA, 1995 </i> | olej, sklejka | 69.6 x 69.6 cm
111. Jerzy Duda Gracz
MOTYW POLSKI - KOBIETOM...
olej, sklejka,
est.: 35 000 - 45 000 PLN
uzyskana: 51 000 PLN

 Bolesław Biegas | <i>SARKOFAG, 1903 (odlew późniejszy)</i> | brąz | 53.5 x 27.5 cm
112. Bolesław Biegas
SARKOFAG, 1903 (ODLEW...
brąz,
est.: 20 000 - 30 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 10 000 PLN
uzyskana: 15 000 PLN

 Igor Mitoraj | <i>TORS</i> | brąz patynowany, kamień | 30 x  cm
113. Igor Mitoraj
TORS
brąz patynowany, kamień
est.: 25 000 - 35 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 18 000 PLN

 Danuta Urbanowicz  | <i>KOMPOZYCJA, 1963</i> | technika mieszana, collage, płótno | 48.5 x 90.5 cm
114. Danuta Urbanowicz
KOMPOZYCJA, 1963
technika mieszana, collage, płótno,
est.: 7 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 6 000 PLN

 Janusz Przybylski | <i>NR 3, 1968</i> | olej, płótno | 120.5 x 90.5 cm
115. Janusz Przybylski
NR 3, 1968
olej, płótno,
est.: 7 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 9 000 PLN

 Zbigniew Makowski | <i>KTÓRE BYŁY KRAJOBRAZY OSTATECZNE, 1963</i> | tusz pióro, pędzel, lawowanie, akwarela, papier | 47.5 x 64.3 cm
116. Zbigniew Makowski
KTÓRE BYŁY KRAJOBRAZY...
tusz pióro, pędzel, lawowanie, akwarela, papier
est.: 7 000 - 9 000 PLN
wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 6 000 PLN

 Tadeusz Brzozowski | <i>CYKLOETER, 1965</i> | tusz pióro, papier | 47.7 x 33.5 cm
117. Tadeusz Brzozowski
CYKLOETER, 1965
tusz pióro, papier
est.: 8 000 - 12 000 PLN
uzyskana: 5 000 PLN

 Zbigniew Dłubak | <i>ANTROPOLITY - 14, 1965</i> | olej, płyta pilśniowa | 61 x 85 cm
119. Zbigniew Dłubak
ANTROPOLITY - 14, 1965
olej, płyta pilśniowa,
est.: 35 000 - 45 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 30 000 PLN

 Kiejstut Bereźnicki | <i>SCENA W PRACOWNI W BŁĘKITACH, 2006</i> | olej, płótno | 100 x 81 cm
120. Kiejstut Bereźnicki
olej, płótno,
est.: 8 000 - 12 000 PLN
wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 26 000 PLN

 Zbysław Marek Maciejewski | <i>OGRÓD, 1983</i> | akryl, olej, płótno | 109.5 x 80 cm
121. Zbysław Marek Maciejewski
OGRÓD, 1983
akryl, olej, płótno
est.: 15 000 - 18 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 12 000 PLN