Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 14 października 2012

14 października 2012 - Hotel Bristol - Warszawa

( od dn. 1 października)

początek << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna >> koniec

 Stanisław Żukowski | <i>JESIEŃ NAD WODĄ</i> | olej, tektura | 33.5 x 47.5 cm
13. Stanisław Żukowski
JESIEŃ NAD WODĄ
olej, tektura,
est.: 30 000 - 40 000 PLN
wywoławcza: 25 000 PLN
uzyskana: 46 000 PLN

 Stanisław Czajkowski | <i>KOŚCIÓŁEK W GÓRACH, 1926</i> | olej, płótno | 45 x 76.3 cm
14. Stanisław Czajkowski
KOŚCIÓŁEK W GÓRACH, 1926
olej, płótno
est.: 10 000 - 12 000 PLN
wywoławcza: 8 000 PLN
uzyskana: 11 000 PLN

 Marian Kratochwil | <i>Niedziela w Ożomli, 1934</i> | olej, płótno | 77.5 x 104 cm
15. Marian Kratochwil
NIEDZIELA W OŻOMLI, 1934
olej, płótno
est.: 20 000 - 30 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 18 000 PLN

 Ludwik Gędłek | <i>TARG NA KLEPARZU</i> | olej, płótno | 58.5 x 100 cm
16. Ludwik Gędłek
TARG NA KLEPARZU
olej, płótno,
est.: 120 000 - 150 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 90 000 PLN

 Witold Pruszkowski | <i>LIRNIK, ok. 1888-1890</i> | pastel, karton | 65 x 48 cm
18. Witold Pruszkowski
LIRNIK, OK. 1888-1890
pastel, karton,
est.: 20 000 - 25 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 12 000 PLN

 Adriano Cecioni | <i>DZIECKO Z KOGUTEM</i> | brąz patynowany, podstawa: marmur i drewno | 50 x  cm
19. Adriano Cecioni
DZIECKO Z KOGUTEM
brąz patynowany, podstawa: marmur i drewno
est.: 20 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 16 000 PLN

 Ludwik Gędłek | <i>DZIECIĘCE GOSPODARSTWO, ok. 1880</i> | olej, deska | 23.5 x 32 cm
20. Ludwik Gędłek
olej, deska
est.: 15 000 - 20 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 9 000 PLN
uzyskana: 9 000 PLN

 Maksymilian Antoni Piotrowski | <i>Szczęście macierzyńskie, 1847-1857</i> | olej, płótno | 64.5 x 81.7 cm
21. Maksymilian Antoni Piotrowski
SZCZĘŚCIE MACIERZYŃSKIE,...
olej, płótno
est.: 70 000 - 100 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 50 000 PLN
uzyskana: 73 000 PLN

 Jacek Malczewski | <i>PORTRET ŻONY, ok. 1900</i> | olej, płótno | 122 x 88.5 cm
22. Jacek Malczewski
PORTRET ŻONY, OK. 1900
olej, płótno
est.: 100 000 - 130 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 80 000 PLN
uzyskana: 108 000 PLN

 Jan Stanisławski | <i>ZAROŚLA</i> | olej, tektura | 32.5 x 24 cm
23. Jan Stanisławski
ZAROŚLA
olej, tektura,
est.: 70 000 - 90 000 PLN
wywoławcza: 60 000 PLN

 Erno Erb  | <i>NA TARGU</i> | olej, tektura | 33 x 49.5 cm
23. Erno Erb
NA TARGU
olej, tektura
est.: 14 000 - 18 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 8 000 PLN
uzyskana: 13 000 PLN

 Wilhelm Kotarbiński  | <i>Uliczka w Rzymie, ok. 1880</i> | olej, deska | 28.5 x 18 cm
24. Wilhelm Kotarbiński
ULICZKA W RZYMIE, OK. 1880
olej, deska,
est.: 25 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 20 000 PLN
uzyskana: 40 000 PLN