Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 9 grudnia 2012

9 grudnia 2012 - Hotel Bristol - Warszawa

( od dn. 26 listopada)

 Władimir Jegorowicz Makowski | <i>PORTRET MĘŻCZYZNY, 1890</i> | akwarela, ołówek, papier | 41.5 x 32.3 cm
13. Władimir Jegorowicz Makowski
PORTRET MĘŻCZYZNY, 1890
akwarela, ołówek, papier,
wywoławcza: 15 000 PLN

  Nieokreślony malarz rosyjski | <i>STUDIUM POSTACI MĘŻCZYZNY W FARTUCHU </i> | olej, tektura | 23.5 x 16.8 cm
14. Nieokreślony malarz rosyjski
olej, tektura,
est.: 5 000 - 7 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 4 000 PLN

 Stanisław Żukowski | <i>LETNI RANEK. ALEJA LIPOWA, 1931</i> | olej, płótno | 74.5 x 63 cm
15. Stanisław Żukowski
LETNI RANEK. ALEJA LIPOWA,...
olej, płótno,
est.: 130 000 - 150 000 PLN
wywoławcza: 100 000 PLN
uzyskana: 132 000 PLN

 Edward Okuń | <i>MUSICA SACRA, 1915</i> | olej, płótno | 122.5 x 80 cm
16. Edward Okuń
MUSICA SACRA, 1915
olej, płótno,
est.: 300 000 - 400 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 150 000 PLN
uzyskana: 270 000 PLN

 Władysław Chmieliński (Stachowicz) | <i>WARSZAWA. KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE...</i> | olej, płótno | 18.5 x 25.5 cm
17. Władysław Chmieliński (Stachowicz)
WARSZAWA. KRAKOWSKIE...
olej, płótno
est.: 5 000 - 6 000 PLN
wywoławcza: 4 000 PLN
uzyskana: 6 500 PLN

 Erno Erb  | <i>KRUŻGANEK NA DZIEDZIŃCU KATEDRY, ok. 1920</i> | olej, tektura | 34 x 50 cm
18. Erno Erb
KRUŻGANEK NA DZIEDZIŃCU...
olej, tektura
est.: 15 000 - 20 000 PLN
wywoławcza: 13 000 PLN
uzyskana: 16 000 PLN

 Stanisław Fabijański | <i>WAWEL, ok. 1910</i> | akwarela, pastel, ołówek, papier | 33.3 x 49.9 cm
19. Stanisław Fabijański
WAWEL, OK. 1910
akwarela, pastel, ołówek, papier
est.: 5 000 - 7 000 PLN
uzyskana: 4 300 PLN

 Jan Matejko | <i>ZYGMUNT AUGUST</i> | ołówek, papier | 25.7 x 19.5 cm
20. Jan Matejko
ZYGMUNT AUGUST
ołówek, papier,
est.: 10 000 - 15 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 7 000 PLN

 Jan Stanisławski | <i>OBŁOK, 1903</i> | olej, tektura | 23.8 x 32.5 cm
21. Jan Stanisławski
OBŁOK, 1903
olej, tektura,
est.: 100 000 - 120 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 70 000 PLN
uzyskana: 148 000 PLN

 Józef Rapacki | <i>CHMURY, 1922</i> | olej, płótno naklejone na tekturę | 50 x 39 cm
22. Józef Rapacki
CHMURY, 1922
olej, płótno naklejone na tekturę,
est.: 15 000 - 25 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 10 000 PLN

 Aleksander Świeszewski | <i>W ALPACH NAD JEZIOREM 4 KANTONÓW, 1889</i> | olej, płótno | 34 x 52.5 cm
23. Aleksander Świeszewski
W ALPACH NAD JEZIOREM 4...
olej, płótno,
est.: 40 000 - 50 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 30 000 PLN

 Pieter Francis Peters | <i>POTOK W GÓRACH</i> | olej, płótno | 96.5 x 80.5 cm
24. Pieter Francis Peters
POTOK W GÓRACH
olej, płótno
est.: 12 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 11 000 PLN