Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 17 marca 2013
Władysław Czachórski - aukcja 17.03.2013

17 marca 2013 - Hotel Bristol - Warszawa

(od dn. 4 marca)

początek << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna >> koniec

 Jan Matejko | <i>ALEKSANDRA OLGIERDÓWNA, przed 1860</i> | akwarela, ołówek, kredka, papier | 11.5 x 7 cm
13. Jan Matejko
akwarela, ołówek, kredka, papier,
est.: 10 000 - 15 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 15 000 PLN

 Jan Styka | <i>ŚMIERĆ PETRONIUSZA I EUNICE, 1903</i> | kredka, papier | 38 x 46.5 cm
14. Jan Styka
kredka, papier,
est.: 10 000 - 14 000 PLN
wywoławcza: 9 000 PLN
uzyskana: 10 000 PLN

 Jan Styka | <i>PIOTR APOSTOŁ W CYRKU, 1903</i> | kredka, pastel, papier | 61.2 x 46.5 cm
15. Jan Styka
PIOTR APOSTOŁ W CYRKU, 1903
kredka, pastel, papier,
est.: 12 000 - 16 000 PLN
wywoławcza: 11 000 PLN
uzyskana: 14 000 PLN

 Henryk Piątkowski | <i>DAMA Z PAPUGĄ, przed 1900</i> | olej, deska | 40.5 x 26.5 cm
16. Henryk Piątkowski
DAMA Z PAPUGĄ, PRZED 1900
olej, deska
est.: 15 000 - 18 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 11 000 PLN

 Władysław Czachórski | <i>GŁÓWKA. DZIEWCZYNA Z GOŹDZIKAMI, 1899</i> | olej, deska | 17.3 x 13 cm
17. Władysław Czachórski
GŁÓWKA. DZIEWCZYNA Z...
olej, deska,
est.: 40 000 - 60 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 30 000 PLN
uzyskana: 36 000 PLN

 Józef Jaroszyński | <i>DO POŻARU</i> | olej, płótno | 66 x 99.5 cm
18. Józef Jaroszyński
DO POŻARU
olej, płótno
est.: 10 000 - 15 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 7 500 PLN
uzyskana: 7 500 PLN

 Leopold Schmutzler | <i>PORTRET MŁODEJ DAMY</i> | olej, tektura | 105 x 80 cm
19. Leopold Schmutzler
PORTRET MŁODEJ DAMY
olej, tektura
est.: 12 000 - 20 000 PLN
wywoławcza: 9 000 PLN
uzyskana: 24 000 PLN

 Jacek Malczewski | <i>SYBIRACY. NA ETAPIE, 1880-1885</i> | olej, tektura | 16 x 30.3 cm
20. Jacek Malczewski
SYBIRACY. NA ETAPIE, 1880-1885
olej, tektura
est.: 60 000 - 90 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 40 000 PLN
uzyskana: 87 000 PLN

 Tadeusz Ajdukiewicz | <i>SCENA Z POWSTANIA STYCZNIOWEGO, 1876</i> | olej, płótno | 43 x 88 cm
21. Tadeusz Ajdukiewicz
SCENA Z POWSTANIA...
olej, płótno
est.: 130 000 - 150 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 120 000 PLN
uzyskana: 120 000 PLN

 Edward Okuń | <i>CHRYSTUS ŚNIEŻNY, 1929</i> | olej, płótno | 44.5 x 24.5 cm
22. Edward Okuń
CHRYSTUS ŚNIEŻNY, 1929
olej, płótno,
est.: 20 000 - 30 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 17 000 PLN
uzyskana: 22 000 PLN

 Wiktor Korecki | <i>WIOSNA. KACZEŃCE</i> | olej, tektura | 34 x 48.5 cm
23. Wiktor Korecki
WIOSNA. KACZEŃCE
olej, tektura
est.: 6 000 - 8 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 9 500 PLN

 Józef Rapacki | <i>RUCZAJ WIOSNĄ, 1924</i> | olej, płótno | 45.5 x 69 cm
24. Józef Rapacki
RUCZAJ WIOSNĄ, 1924
olej, płótno
est.: 30 000 - 35 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 25 000 PLN
uzyskana: 25 000 PLN