Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 12 października 2014
Stanisław Wyspiański

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ

12 października 2014 - Hotel Bristol - Warszawa

(od dn. 29 września)

 Teresa Pągowska | <i>POSTAĆ, 1975</i> | akwarela, gwasz, olej, papier | 70 x 50 cm
121. Teresa Pągowska
POSTAĆ, 1975
akwarela, gwasz, olej, papier
est.: 8 000 - 10 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 5 500 PLN
uzyskana: 8 000 PLN

 Rajmund Ziemski | <i>PEJZAŻ, 1961</i> | olej, płótno | 81.5 x 65.5 cm
122. Rajmund Ziemski
PEJZAŻ, 1961
olej, płótno
est.: 35 000 - 45 000 PLN
wywoławcza: 29 000 PLN

 Wanda Paklikowska-Winnicka | <i>WNĘTRZE</i> | olej, płótno | 70 x 100 cm
123. Wanda Paklikowska-Winnicka
WNĘTRZE
olej, płótno
est.: 6 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 5 000 PLN

  Grupa Twożywo  | <i>KRADNIJ, 2007</i> | olej, szablon, blacha | 50 x 50 cm
124. Grupa Twożywo
KRADNIJ, 2007
olej, szablon, blacha
est.: 5 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 3 000 PLN

 Wojciech Fangor | <i>KOŁO, 1972</i> | pastel, papier | 71 x 51 cm
125. Wojciech Fangor
KOŁO, 1972
est.: 25 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 15 000 PLN
uzyskana: 19 000 PLN

 Jacek Pałucha | <i>ALL INCLUSIVE, 2014</i> | olej, płótno | 55 x 70 cm
126. Jacek Pałucha
ALL INCLUSIVE, 2014
olej, płótno
est.: 4 000 - 6 000 PLN
uzyskana: 3 000 PLN

 Henryk Waniek | <i>BRAMA DO OGRODU, 1985</i> | olej, płótno | 60 x 72.5 cm
127. Henryk Waniek
BRAMA DO OGRODU, 1985
olej, płótno,
est.: 8 000 - 10 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 6 000 PLN

 Zbigniew Makowski | <i>UT IN LOCUM PERVENIREMUS QUEM DIXIT CIRCE, 1995-9</i> | olej, płyta | 146 x 112 cm
128. Zbigniew Makowski
olej, płyta,
est.: 45 000 - 55 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 40 000 PLN

 Alfons Mazurkiewicz | <i>DUO OBRAZ, 1971</i> | olej, płótno | 145 x 84.5 cm
129. Alfons Mazurkiewicz
DUO OBRAZ, 1971
olej, płótno,
est.: 12 000 - 18 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 9 000 PLN
uzyskana: 11 000 PLN

 Marian Czapla | <i>CZŁOWIEK, 1984</i> | olej, płótno | 147 x 225 cm
130. Marian Czapla
CZŁOWIEK, 1984
olej, płótno
est.: 8 000 - 12 000 PLN