Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 14 października 2012

14 października 2012 - Hotel Bristol - Warszawa

( od dn. 1 października)

początek << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna >> koniec

 Władysław Chmieliński (Stachowicz) | <i>ZIMA NA WARSZAWSKIEJ STARÓWCE</i> | olej, płótno | 71.3 x 51.3 cm
25. Władysław Chmieliński (Stachowicz)
ZIMA NA WARSZAWSKIEJ STARÓWCE
olej, płótno
est.: 9 000 - 12 000 PLN
wywoławcza: 8 000 PLN

 Jacek Malczewski | <i>WYSPA UMARŁYCH, ok. 1885</i> | olej, tektura | 30.3 x 41 cm
25. Jacek Malczewski
WYSPA UMARŁYCH, OK. 1885
olej, tektura
est.: 75 000 - 80 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 70 000 PLN

 Erno Erb  | <i>ZIMĄ WE LWOWIE</i> | olej, tektura | 48 x 60.5 cm
26. Erno Erb
ZIMĄ WE LWOWIE
olej, tektura
est.: 14 000 - 16 000 PLN
wywoławcza: 9 000 PLN
uzyskana: 10 000 PLN

 Johannes Bartholomeus Duntze | <i>NAD FIORDEM, 1871</i> | olej, płótno | 59 x 91.5 cm
27. Johannes Bartholomeus Duntze
NAD FIORDEM, 1871
olej, płótno
est.: 18 000 - 25 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 12 000 PLN

 Aleksander Świeszewski | <i>ZACHÓD SŁOŃCA NAD JEZIOREM ALPEJSKIM, 1887</i> | olej, płótno | 33 x 66 cm
28. Aleksander Świeszewski
ZACHÓD SŁOŃCA NAD JEZIOREM...
olej, płótno,
est.: 50 000 - 60 000 PLN
wywoławcza: 45 000 PLN

 Juliusz Kossak | <i>POWRÓT Z POLOWANIA, 1870</i> | olej, deska | 38 x 47.5 cm
29. Juliusz Kossak
POWRÓT Z POLOWANIA, 1870
olej, deska,
est.: 150 000 - 200 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 120 000 PLN

 Karl Mohr | <i>POLOWANIE Z OGARAMI</i> | olej, płótno | 80 x 70 cm
30. Karl Mohr
POLOWANIE Z OGARAMI
olej, płótno
est.: 10 000 - 12 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 8 000 PLN
uzyskana: 15 000 PLN

            | <i>HUZARZY PRUSCY NA ZWIADACH </i> | olej, deska | 21 x 27 cm
31.
HUZARZY PRUSCY NA ZWIADACH
olej, deska
est.: 2 000 - 3 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 1 000 PLN
uzyskana: 3 200 PLN

 Zygmunt Rozwadowski | <i>UŁAN Z KONIEM. NA KWATERĘ, 1918</i> | akwarela, papier naklejony na tekturę | 27.1 x 33.5 cm
32. Zygmunt Rozwadowski
UŁAN Z KONIEM. NA KWATERĘ,...
akwarela, papier naklejony na tekturę
est.: 6 000 - 8 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 5 000 PLN

 Stanisław Wolski | <i>POLOWANIE W OŁYCE, 1889</i> | akwarela, gwasz, papier | 52.5 x 75.5 cm
33. Stanisław Wolski
POLOWANIE W OŁYCE, 1889
akwarela, gwasz, papier
est.: 30 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 29 000 PLN
uzyskana: 39 000 PLN

 Hipolit François Moreau | <i>PIQUER RELAIS, 1895</i> | brąz patynowany | 54 x  cm
34. Hipolit François Moreau
PIQUER RELAIS, 1895
est.: 45 000 - 50 000 PLN
wywoławcza: 40 000 PLN

 Alfred Wierusz-Kowalski | <i>SANNA</i> | olej, deska | 36.5 x 57.3 cm
35. Alfred Wierusz-Kowalski
SANNA
olej, deska
est.: 150 000 - 180 000 PLN
wywoławcza: 130 000 PLN