Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 9 grudnia 2012

9 grudnia 2012 - Hotel Bristol - Warszawa

( od dn. 26 listopada)

 Carl Langhammer | <i>PEJZAŻ LETNI</i> | olej, tektura | 50 x 70 cm
25. Carl Langhammer
PEJZAŻ LETNI
olej, tektura,
est.: 5 000 - 6 000 PLN
wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 3 500 PLN

 Roman Kochanowski | <i>PEJZAŻ JESIENNY</i> | olej, papier naklejony na deskę | 20.5 x 16.2 cm
26. Roman Kochanowski
PEJZAŻ JESIENNY
olej, papier naklejony na deskę
est.: 6 000 - 8 000 PLN
wywoławcza: 3 500 PLN

 Władysław Aleksander Malecki | <i>PEJZAŻ LETNI Z ŁANEM ZBOŻA</i> | olej, płótno naklejone na tekturę | 11 x 24.8 cm
27. Władysław Aleksander Malecki
PEJZAŻ LETNI Z ŁANEM ZBOŻA
olej, płótno naklejone na tekturę
est.: 12 000 - 15 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 5 500 PLN
uzyskana: 7 500 PLN

 Mieczysław Serwin-Oracki | <i>ŁÓDŹ NA BRZEGU MORZA</i> | olej, papier | 20.8 x 25.8 cm
28. Mieczysław Serwin-Oracki
ŁÓDŹ NA BRZEGU MORZA
olej, papier
est.: 5 000 - 7 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 3 000 PLN

 Jan Stanisławski | <i>WENECJA. KOŚCIÓŁ SAN GIORGIO MAGGIORE, 1904</i> | olej, tektura | 15.5 x 22.3 cm
29. Jan Stanisławski
olej, tektura,
est.: 50 000 - 60 000 PLN
wywoławcza: 40 000 PLN
uzyskana: 44 000 PLN

 Rudolf Priebe | <i>KUTRY U BRZEGU</i> | olej, płótno | 60 x 80 cm
30. Rudolf Priebe
KUTRY U BRZEGU
olej, płótno,
est.: 7 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 6 000 PLN

 Erich Demmin | <i>NAD STARYM KANAŁEM W AMSTERDAMIE</i> | olej, płótno | 60.5 x 50.5 cm
31. Erich Demmin
NAD STARYM KANAŁEM W...
olej, płótno,
est.: 4 000 - 6 000 PLN
wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 4 400 PLN

 Władysław Chmieliński (Stachowicz) | <i>WARSZAWA. STARE MIASTO...</i> | olej, płótno | 41 x 30.5 cm
32. Władysław Chmieliński (Stachowicz)
WARSZAWA. STARE MIASTO...
olej, płótno,
est.: 8 000 - 10 000 PLN
wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 15 000 PLN

 Wawrzyniec Chorembalski | <i>WARSZAWA 1945, 1945</i> | olej, sklejka | 40 x 40 cm
33. Wawrzyniec Chorembalski
WARSZAWA 1945, 1945
olej, sklejka
est.: 4 000 - 6 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 2 000 PLN
uzyskana: 3 800 PLN

 Teodor Axentowicz | <i>DZIEWCZYNA Z TULIPANAMI, lata 20. XX w.</i> | akwarela, pastel, papier | 55.5 x 46 cm
34. Teodor Axentowicz
akwarela, pastel, papier
est.: 25 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 20 000 PLN
uzyskana: 36 000 PLN

 Leon Wyczółkowski | <i>KWIATY, ok. 1915</i> | pastel, karton beżowy na tekturze | 112.3 x 29 cm
35. Leon Wyczółkowski
KWIATY, OK. 1915
pastel, karton beżowy na tekturze
est.: 17 000 - 22 000 PLN
wywoławcza: 15 000 PLN
uzyskana: 31 000 PLN

 Leon Wyczółkowski | <i>BUKIET KWIATÓW W SZKLANYM WAZONIE, 1920</i> | akwarela, papier | 47 x 29 cm
36. Leon Wyczółkowski
BUKIET KWIATÓW W SZKLANYM...
akwarela, papier,
est.: 18 000 - 22 000 PLN
wywoławcza: 16 000 PLN