Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 17 marca 2013
Władysław Czachórski - aukcja 17.03.2013

17 marca 2013 - Hotel Bristol - Warszawa

(od dn. 4 marca)

początek << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna >> koniec

 Wojciech Kossak | <i>UŁANI NA PATROLU, 1933</i> | olej, deska | 34.2 x 51 cm
25. Wojciech Kossak
UŁANI NA PATROLU, 1933
olej, deska
est.: 20 000 - 25 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 17 000 PLN
uzyskana: 28 000 PLN

 Wojciech Kossak | <i>UŁAN Z KONIEM, 1933</i> | olej, płótno | 50 x 40.5 cm
26. Wojciech Kossak
UŁAN Z KONIEM, 1933
olej, płótno
est.: 15 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 10 000 PLN
uzyskana: 19 000 PLN

 Michał  Stańko  | <i>CHATY GÓRALSKIE, po 1945</i> | olej, płótno | 48.5 x 69 cm
27. Michał Stańko
CHATY GÓRALSKIE, PO 1945
olej, płótno
est.: 5 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 7 500 PLN

 Wojciech Kossak | <i>UŁAN I DZIEWCZYNA. PYTANIE O DROGĘ, 1928</i> | olej, płótno naklejone na tekturę | 40.5 x 48.5 cm
28. Wojciech Kossak
olej, płótno naklejone na tekturę,
est.: 20 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 19 000 PLN
uzyskana: 20 000 PLN

 Erno Erb  | <i>NA TARGU LWOWSKIM</i> | olej, tektura | 35 x 49 cm
30. Erno Erb
NA TARGU LWOWSKIM
olej, tektura
est.: 9 000 - 12 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 8 000 PLN

 Czesław (I. Zygmuntowicz) Wasilewski | <i>POWRÓT Z POLOWANIA</i> | olej, płótno | 36.2 x 52.5 cm
31. Czesław (I. Zygmuntowicz) Wasilewski
POWRÓT Z POLOWANIA
olej, płótno
est.: 8 000 - 12 000 PLN
wywoławcza: 7 000 PLN
uzyskana: 14 000 PLN

 Czesław (I. Zygmuntowicz) Wasilewski | <i>ZADYMKA. UŁANI PYTAJĄCY O DROGĘ</i> | olej, płótno | 50 x 80 cm
32. Czesław (I. Zygmuntowicz) Wasilewski
ZADYMKA. UŁANI PYTAJĄCY O...
olej, płótno,
est.: 16 000 - 18 000 PLN
wywoławcza: 14 000 PLN
uzyskana: 27 000 PLN

 Alfons Dunin Borkowski | <i>PODJAZD LISA, 1889</i> | olej, płótno | 96.5 x 144 cm
33. Alfons Dunin Borkowski
PODJAZD LISA, 1889
olej, płótno,
est.: 180 000 - 220 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 140 000 PLN

 Wiktor Korecki | <i>CHATY ZIMĄ</i> | olej, płótno | 61 x 91.5 cm
34. Wiktor Korecki
CHATY ZIMĄ
olej, płótno
est.: 6 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 8 500 PLN

 Julian Fałat | <i>RZEKA WŚRÓD ŚNIEGÓW, 1918</i> | olej, sklejka | 18 x 51 cm
35. Julian Fałat
RZEKA WŚRÓD ŚNIEGÓW, 1918
olej, sklejka
est.: 25 000 - 35 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 18 000 PLN
uzyskana: 47 000 PLN

 Jan Rosen | <i>WYWIAD, 1922</i> | gwasz, papier | 25.8 x 29.3 cm
36. Jan Rosen
WYWIAD, 1922
gwasz, papier,
est.: 25 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 20 000 PLN

 Józef Brandt | <i>STEFAN CZARNIECKI NA KONIU, po 1900</i> | olej, płótno | 55 x 45 cm
37. Józef Brandt
olej, płótno,
est.: 200 000 - 250 000 PLN
wywoławcza: 180 000 PLN