Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 12 października 2014
Stanisław Wyspiański

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ

12 października 2014 - Hotel Bristol - Warszawa

(od dn. 29 września)

 Józef Chełmoński | <i>JEZIORO, ok. 1910</i> | olej, płótno | 17 x 34 cm
26. Józef Chełmoński
JEZIORO, OK. 1910
olej, płótno
est.: 60 000 - 70 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 55 000 PLN
uzyskana: 55 000 PLN

 Wacław Szymanowski | <i>SKRZYPEK HUCULSKI, 1885</i> | olej, tektura | 31.5 x 26.8 cm
27. Wacław Szymanowski
SKRZYPEK HUCULSKI, 1885
olej, tektura
est.: 35 000 - 45 000 PLN
wywoławcza: 30 000 PLN
uzyskana: 33 000 PLN

 Jan Stanisławski | <i>DOM W OGRODZIE</i> | olej, tektura | 15.5 x 21.7 cm
28. Jan Stanisławski
DOM W OGRODZIE
olej, tektura,
est.: 65 000 - 70 000 PLN
wywoławcza: 60 000 PLN

 Alfons Karpiński | <i>ŻÓŁTE RÓŻE I PORCELANOWE PUZDERKO</i> | olej, tektura | 49.8 x 70 cm
29. Alfons Karpiński
ŻÓŁTE RÓŻE I PORCELANOWE...
olej, tektura,
est.: 20 000 - 25 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 15 000 PLN

 Tytus Maleszewski | <i>PORTRET MŁODEJ KOBIETY, 1889</i> | węgiel, pastel, karton | 56 x 44 cm
30. Tytus Maleszewski
PORTRET MŁODEJ KOBIETY, 1889
węgiel, pastel, karton
est.: 3 000 - 5 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 2 000 PLN
uzyskana: 4 000 PLN

 Abraham  Neuman  | <i>BRZEG MORSKI W BRETANII, 1921</i> | pastel, tektura | 48 x 61.5 cm
31. Abraham Neuman
BRZEG MORSKI W BRETANII, 1921
pastel, tektura,
est.: 7 000 - 9 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 6 000 PLN

 Wojciech Weiss | <i>BARWNE KWIATY W OKNIE, ok. 1908</i> | olej, płótno | 64.5 x 49.5 cm
32. Wojciech Weiss
BARWNE KWIATY W OKNIE, OK....
olej, płótno
est.: 15 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 12 000 PLN
uzyskana: 23 000 PLN

 Wiktor Korecki | <i>WRZOSY NA POLANIE, przed 1939</i> | olej, płótno naciągnięte na sklejkę | 27 x 20.7 cm
33. Wiktor Korecki
WRZOSY NA POLANIE, PRZED 1939
olej, płótno naciągnięte na sklejkę
est.: 4 000 - 6 000 PLN
wywoławcza: 3 000 PLN

 Stanisław Żukowski | <i>ODWILŻ. MOTYW Z PUSZCZY ŚWISŁOCKIEJ, 1935</i> | olej, płótno | 60.5 x 70 cm
34. Stanisław Żukowski
ODWILŻ. MOTYW Z PUSZCZY...
olej, płótno,
est.: 40 000 - 60 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 35 000 PLN
uzyskana: 50 000 PLN

 Alfred Wierusz-Kowalski | <i>W BRÓD. WOZY PRZED ROZLEWISKIEM. POWRÓT Z JARMARK</i> | olej, tektura | 50.5 x 65.8 cm
35. Alfred Wierusz-Kowalski
W BRÓD. WOZY PRZED...
olej, tektura,
est.: 50 000 - 60 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 40 000 PLN

 Antoni Piotrowski | <i>NA TARGU, 1883</i> | olej, płótno | 45 x 65 cm
36. Antoni Piotrowski
NA TARGU, 1883
olej, płótno
est.: 60 000 - 70 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 50 000 PLN
uzyskana: 60 000 PLN

 Stanisław Masłowski | <i>NA POLOWANIU, 1900</i> | olej, sklejka | 28 x 39.5 cm
37. Stanisław Masłowski
NA POLOWANIU, 1900
olej, sklejka,
est.: 60 000 - 70 000 PLN
wywoławcza: 50 000 PLN
uzyskana: 50 000 PLN