Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 14 października 2012

14 października 2012 - Hotel Bristol - Warszawa

( od dn. 1 października)

początek << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna >> koniec

 Tomasz Tatarczyk | <i>OKNO, 2006</i> | akryl, karton | 69 x 99 cm
35. Tomasz Tatarczyk
OKNO, 2006
akryl, karton
wywoławcza: 1 000 PLN
uzyskana: 4 100 PLN

 Kazimierz Alchimowicz | <i>CYGANKA, 187(?)</i> | olej, płótno | 37.5 x 29.5 cm
36. Kazimierz Alchimowicz
CYGANKA, 187(?)
olej, płótno,
est.: 15 000 - 20 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 12 000 PLN
uzyskana: 40 000 PLN

 Tadeusz Ajdukiewicz | <i>JEŹDŹCY W STEPIE, 1911</i> | olej, płótno | 40.3 x 61 cm
37. Tadeusz Ajdukiewicz
JEŹDŹCY W STEPIE, 1911
olej, płótno
est.: 40 000 - 45 000 PLN
wywoławcza: 35 000 PLN

 Leon Wyczółkowski | <i>SOSNY, 1921-1924</i> | kredka czarna, papier | 36 x 49 cm
38. Leon Wyczółkowski
SOSNY, 1921-1924
kredka czarna, papier,
est.: 16 000 - 20 000 PLN
wywoławcza: 14 000 PLN

 Julian Fałat | <i>POLOWANIE NA POLESIU</i> | akwarela, gwasz, karton | 44.8 x 68 cm
39. Julian Fałat
POLOWANIE NA POLESIU
akwarela, gwasz, karton,
est.: 30 000 - 35 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 29 000 PLN
uzyskana: 29 000 PLN

 Willy Lorenz | <i>BAŻANTY NA SKRAJU LASU</i> | olej, płótno | 61 x 80.5 cm
40. Willy Lorenz
BAŻANTY NA SKRAJU LASU
olej, płótno
est.: 4 000 - 5 000 PLN
wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 3 000 PLN

 August Johann Baptist Weber  | <i>LETNI PORANEK</i> | olej, płótno | 54 x 78.5 cm
41. August Johann Baptist Weber
LETNI PORANEK
olej, płótno
est.: 8 000 - 10 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 11 000 PLN

 Josef Schoyerer | <i>PEJZAŻ</i> | olej, deska | 18.7 x 28.5 cm
42. Josef Schoyerer
PEJZAŻ
olej, deska
est.: 6 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 5 000 PLN

 Wojciech Weiss | <i>PEJZAŻ Z OKOLIC KALWARII</i> | olej, tektura | 47.7 x 62.5 cm
43. Wojciech Weiss
PEJZAŻ Z OKOLIC KALWARII
olej, tektura
est.: 22 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 20 000 PLN

 Tadeusz Popiel | <i>Z TATR</i> | olej, płótno | 121 x 192 cm
44. Tadeusz Popiel
Z TATR
olej, płótno
est.: 100 000 - 120 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 80 000 PLN

 Francois Severdonck van | <i>PTAKI, 1871</i> | olej, deska | 17 x 25 cm
45. Francois Severdonck van
PTAKI, 1871
olej, deska
est.: 5 000 - 6 000 PLN
wywoławcza: 4 500 PLN
uzyskana: 4 500 PLN

 Zofia Stryjeńska | <i>MADONNA Z DZIECIĄTKIEM, ok. 1950</i> | gwasz, tempera, płótno naklejone na tekturę | 90 x 71.5 cm
46. Zofia Stryjeńska
gwasz, tempera, płótno naklejone na tekturę
est.: 35 000 - 45 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 30 000 PLN
uzyskana: 39 000 PLN