Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 17 marca 2013
Władysław Czachórski - aukcja 17.03.2013

17 marca 2013 - Hotel Bristol - Warszawa

(od dn. 4 marca)

początek << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna >> koniec

 Guillaume Sanson de Abbeville | <i>ETATS DE POLOGNE... - MAPA POLSKI, 1692</i> | miedzioryt ręcznie kolorowany | 62.6 x 94 cm
38. Guillaume Sanson de Abbeville
ETATS DE POLOGNE... - MAPA...
miedzioryt ręcznie kolorowany
est.: 2 000 - 3 000 PLN
wywoławcza: 1 500 PLN
uzyskana: 4 000 PLN

 Stanisław Kaczor Batowski | <i>ATAK HUSARII. CHOCIM, VI 1917</i> | olej, płótno | 93 x 171 cm
39. Stanisław Kaczor Batowski
ATAK HUSARII. CHOCIM, VI 1917
olej, płótno
est.: 25 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 20 000 PLN
uzyskana: 30 000 PLN

 Alfons Dunin Borkowski | <i>KOZAK W STEPIE, 1881</i> | olej, płótno | 72.5 x 53.2 cm
40. Alfons Dunin Borkowski
KOZAK W STEPIE, 1881
olej, płótno
est.: 100 000 - 120 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 80 000 PLN

 Jan Grubiński | <i>ZIMOWY LAS W ZACHODZĄCYM SŁOŃCU</i> | olej, płótno | 73 x 118.5 cm
41. Jan Grubiński
ZIMOWY LAS W ZACHODZĄCYM...
olej, płótno
est.: 12 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 9 000 PLN

 Aleksander Nikarionowicz Nisczenkow | <i>PEJZAŻ GÓRSKI, 1867</i> | olej, płótno | 98 x 74 cm
42. Aleksander Nikarionowicz Nisczenkow
PEJZAŻ GÓRSKI, 1867
olej, płótno
est.: 10 000 - 14 000 PLN
wywoławcza: 8 000 PLN

 Bronisław Kierzkowski | <i>OBRAZ 47, 1982</i> | olej, płótno | 90 x 80 cm
42. Bronisław Kierzkowski
OBRAZ 47, 1982
olej, płótno,
est.: 20 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 18 000 PLN

 Michał Gorstkin Wywiórski | <i>ODPOCZYNEK W DRODZE, 1887</i> | olej, płótno | 45.5 x 76 cm
43. Michał Gorstkin Wywiórski
ODPOCZYNEK W DRODZE, 1887
olej, płótno
est.: 80 000 - 100 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 60 000 PLN
uzyskana: 60 000 PLN

 Georg (George) Majewicz | <i>SARNA Z KOŹLĘTAMI NAD WODĄ, 1961</i> | olej, płótno | 62 x 75 cm
45. Georg (George) Majewicz
olej, płótno
est.: 5 000 - 6 000 PLN
wywoławcza: 4 000 PLN

 Czesław (I. Zygmuntowicz) Wasilewski | <i>CIETRZEWIE</i> | olej, płótno naklejone na tekturę | 31 x 40.5 cm
46. Czesław (I. Zygmuntowicz) Wasilewski
CIETRZEWIE
olej, płótno naklejone na tekturę
est.: 7 000 - 8 000 PLN
wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 11 000 PLN

 Rudolf Priebe | <i>KUTRY NA MORZU</i> | olej, płótno | 60 x 80.5 cm
47. Rudolf Priebe
KUTRY NA MORZU
olej, płótno
est.: 6 000 - 7 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN

 Aleksander Kotsis | <i>GÓRAL I DZIECI, 1865-1870</i> | olej, płótno | 42 x 33.5 cm
48. Aleksander Kotsis
GÓRAL I DZIECI, 1865-1870
olej, płótno
est.: 40 000 - 45 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 35 000 PLN
uzyskana: 35 000 PLN

 Wincenty Wodzinowski | <i>TOAST, 1914</i> | olej, płótno | 58.3 x 149.5 cm
49. Wincenty Wodzinowski
TOAST, 1914
olej, płótno,
est.: 6 000 - 8 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 12 000 PLN