Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 12 października 2014
Stanisław Wyspiański

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ

12 października 2014 - Hotel Bristol - Warszawa

(od dn. 29 września)

 Teodor Axentowicz | <i>Z HUCULSZCZYZNY. NA GROMNICZNĄ, ok. 1910</i> | olej, płótno | 47.5 x 65 cm
38. Teodor Axentowicz
Z HUCULSZCZYZNY. NA...
olej, płótno,
est.: 25 000 - 30 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 18 000 PLN
uzyskana: 25 000 PLN

 Alfred Wierusz-Kowalski | <i>NOCNA JAZDA, lata 90. XIX w.</i> | olej, deska | 20 x 26 cm
39. Alfred Wierusz-Kowalski
NOCNA JAZDA, LATA 90. XIX W.
olej, deska
est.: 60 000 - 80 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 55 000 PLN
uzyskana: 91 000 PLN

 Alfred Wierusz-Kowalski | <i>POCZTAREK. WESOŁA JAZDA, ok. 1910</i> | olej, płótno | 133 x 181.5 cm
40. Alfred Wierusz-Kowalski
olej, płótno
est.: 400 000 - 450 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 380 000 PLN

 Ferdynand Ruszczyc | <i>CHATY I SUSZNIE (STODOŁY I SUSZNIE), 1899</i> | olej, płótno naciągnięte na tekturę | 31 x 37.5 cm
41. Ferdynand Ruszczyc
CHATY I SUSZNIE (STODOŁY I...
olej, płótno naciągnięte na tekturę,
est.: 35 000 - 45 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 30 000 PLN
uzyskana: 31 000 PLN

 Jan Chełmiński | <i>ZWIAD HUZARÓW NAPOLEOŃSKICH</i> | olej, płótno | 32.3 x 60 cm
42. Jan Chełmiński
ZWIAD HUZARÓW NAPOLEOŃSKICH
olej, płótno
est.: 40 000 - 60 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 35 000 PLN
uzyskana: 35 000 PLN

 Wojciech Kossak | <i>UŁAN 1. GALICYJSKIEGO PUŁKU UŁANÓW, 1891</i> | olej, deska mahoniowa | 41 x 31.5 cm
43. Wojciech Kossak
olej, deska mahoniowa,
est.: 25 000 - 35 000 PLN
uzyskana: 43 000 PLN

 Antoni Trzeszczkowski | <i>TOWARZYSZ PANCERNY</i> | olej, tektura | 46 x 36.5 cm
44. Antoni Trzeszczkowski
TOWARZYSZ PANCERNY
olej, tektura,
est.: 3 000 - 5 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 2 500 PLN
uzyskana: 4 100 PLN

 Roman Kochanowski | <i>KRAJOBRAZ JESIENNY Z WIERZBAMI, ok. 1920</i> | olej, karton naklejony na tekturę | 17.7 x 25 cm
45. Roman Kochanowski
KRAJOBRAZ JESIENNY Z...
olej, karton naklejony na tekturę
est.: 10 000 - 15 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 7 000 PLN

 Wiktor Korecki | <i>POTOK W LESIE ZIMĄ, 1930</i> | olej, płótno | 50 x 73.7 cm
46. Wiktor Korecki
POTOK W LESIE ZIMĄ, 1930
olej, płótno
est.: 8 000 - 10 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 7 000 PLN

 Jerzy Kossak | <i>ŻOŁNIERZE NAPOLEOŃSCY W ODWROCIE, 1940</i> | olej, tektura | 28.7 x 37.6 cm
47. Jerzy Kossak
ŻOŁNIERZE NAPOLEOŃSCY W...
olej, tektura
est.: 5 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 3 500 PLN
uzyskana: 7 500 PLN

 Jerzy Kossak | <i>GŁOWA BIAŁEGO KONIA, 1940</i> | olej, tektura | 39.5 x 29.5 cm
48. Jerzy Kossak
GŁOWA BIAŁEGO KONIA, 1940
olej, tektura,
wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 7 500 PLN

 Wojciech Kossak | <i>ZWIAD W GÓRACH. NA TATRZAŃSKIEJ HALI, 1925</i> | olej, tektura | 39 x 49.5 cm
49. Wojciech Kossak
ZWIAD W GÓRACH. NA...
olej, tektura
est.: 8 000 - 12 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 16 000 PLN