Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 14 października 2012

14 października 2012 - Hotel Bristol - Warszawa

( od dn. 1 października)

początek << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna >> koniec

 Jerzy Kossak | <i>UŁANI W POŚCIGU, 1927</i> | olej, tektura | 36 x 50 cm
47. Jerzy Kossak
UŁANI W POŚCIGU, 1927
olej, tektura
est.: 8 000 - 10 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 8 500 PLN

 Wojciech Kossak | <i>NAPOLEON ZE SZTABEM, 1923</i> | olej, płótno | 100 x 111 cm
48. Wojciech Kossak
NAPOLEON ZE SZTABEM, 1923
olej, płótno
est.: 45 000 - 60 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 40 000 PLN

 Feliks Franić (Franicz) | <i>NA KWATERĘ, 1928</i> | olej, płótno | 54 x 80.5 cm
49. Feliks Franić (Franicz)
NA KWATERĘ, 1928
olej, płótno
est.: 11 000 - 13 000 PLN
wywoławcza: 9 000 PLN
uzyskana: 13 000 PLN

 Wojciech Kossak | <i>SZARŻA UŁANÓW POD ROKITNĄ, 1934</i> | olej, płótno | 98.5 x 140 cm
50. Wojciech Kossak
SZARŻA UŁANÓW POD ROKITNĄ,...
olej, płótno
est.: 50 000 - 60 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 45 000 PLN

 Jan Matejko | <i>POSTAĆ MĘŻCZYZNY W ŻUPANIE I DELII </i> | ołówek, papier | 16 x 10.8 cm
51. Jan Matejko
est.: 6 000 - 10 000 PLN
wywoławcza: 4 000 PLN
uzyskana: 23 000 PLN

 Józef Brandt | <i>KOZAK NA CZATACH, przed 1881</i> | ołówek, papier | 26 x 40.3 cm
52. Józef Brandt
KOZAK NA CZATACH, PRZED 1881
ołówek, papier,
est.: 6 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 4 500 PLN
uzyskana: 16 000 PLN

 Czesław Borys  Jankowski | <i>LIS, 1890</i> | tusz, gwasz, papier | 32.5 x 26.5 cm
53. Czesław Borys Jankowski
LIS, 1890
tusz, gwasz, papier
est.: 3 000 - 5 000 PLN
wywoławcza: 2 000 PLN

 Leon Wyczółkowski | <i>DWOREK W GOŚCIERADZU, 1929</i> | akwarela, ołówek, papier | 21.3 x 26.2 cm
54. Leon Wyczółkowski
DWOREK W GOŚCIERADZU, 1929
akwarela, ołówek, papier
est.: 10 000 - 15 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 7 000 PLN
uzyskana: 8 500 PLN

 Władysław Chmieliński (Stachowicz) | <i>KOŚCIÓŁ BERNARDYNÓW WE LWOWIE, przed 1939</i> | akwarela, papier | 24.5 x 16.5 cm
55. Władysław Chmieliński (Stachowicz)
KOŚCIÓŁ BERNARDYNÓW WE...
akwarela, papier
est.: 4 000 - 5 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 2 000 PLN
uzyskana: 2 800 PLN

 Leon Wyczółkowski | <i>LILIE</i> | pastel, papier | 110 x 28.5 cm
56. Leon Wyczółkowski
LILIE
est.: 35 000 - 45 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 28 000 PLN
uzyskana: 35 000 PLN

 Jacek Malczewski | <i>PORTRET MIECZYSŁAWA GĄSECKIEGO, lipiec 1921</i> | olej, tektura | 103 x 67 cm
57. Jacek Malczewski
PORTRET MIECZYSŁAWA...
olej, tektura,
est.: 180 000 - 220 000 PLN
wywoławcza: 150 000 PLN

 Alfons Karpiński | <i>ŻÓŁTE RÓŻE</i> | olej, tektura | 35 x 50.5 cm
58. Alfons Karpiński
ŻÓŁTE RÓŻE
olej, tektura
est.: 8 000 - 12 000 PLN
uzyskana: 13 000 PLN