Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 9 grudnia 2012

9 grudnia 2012 - Hotel Bristol - Warszawa

( od dn. 26 listopada)

 Józef Brandt | <i>UCIECZKA, ok. 1890</i> | olej, płótno | 61 x 100.5 cm
48. Józef Brandt
UCIECZKA, OK. 1890
olej, płótno,
est.: 600 000 - 800 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 490 000 PLN
uzyskana: 510 000 PLN

 Hein  van Doren | <i>DYSPUTA PRZY LEKTURZE </i> | olej, płótno | 60 x 80 cm
49. Hein van Doren
DYSPUTA PRZY LEKTURZE
olej, płótno
est.: 5 000 - 7 000 PLN
wywoławcza: 3 000 PLN

 Teodor Grott | <i>RÓŻE CZERWONE, 1913</i> | akwarela, karton | 98.5 x 69 cm
50. Teodor Grott
RÓŻE CZERWONE, 1913
akwarela, karton,
est.: 5 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 6 000 PLN

 Michał Gorstkin Wywiórski | <i>ZIMOWY LAS O ZACHODZIE </i> | olej, płótno | 72 x 113.5 cm
51. Michał Gorstkin Wywiórski
ZIMOWY LAS O ZACHODZIE
olej, płótno
est.: 65 000 - 75 000 PLN
wywoławcza: 55 000 PLN

 Alfred Wierusz-Kowalski | <i>CZERKIESI / HUCULSCY MYŚLIWI, lata 1880-1890</i> | olej, płótno | 47.8 x 21.5 cm
52. Alfred Wierusz-Kowalski
olej, płótno,
est.: 100 000 - 120 000 PLN
wywoławcza: 90 000 PLN
uzyskana: 130 000 PLN

 Alfred Wierusz-Kowalski | <i>WESOŁA SANNA, 1900-1910</i> | olej, płótno | 77 x 136.5 cm
53. Alfred Wierusz-Kowalski
WESOŁA SANNA, 1900-1910
olej, płótno
est.: 500 000 - 600 000 PLN
wywoławcza: 420 000 PLN

 Michał  Stańko  | <i>ZIMA NA PODHALU</i> | olej, płótno | 50 x 70 cm
54. Michał Stańko
ZIMA NA PODHALU
olej, płótno
est.: 5 000 - 6 000 PLN
wywoławcza: 3 500 PLN

 Stanisław Kamocki | <i>ZAKĄTEK WIEJSKI. CHATA WŚRÓD DRZEW, ok. 1930</i> | olej, płótno | 58.5 x 80 cm
55. Stanisław Kamocki
olej, płótno,
est.: 18 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 15 000 PLN

 Jules Ernest Devaux  | <i>PIERWSZA FAJECZKA</i> | olej, płótno | 28.5 x 20.3 cm
56. Jules Ernest Devaux
PIERWSZA FAJECZKA
olej, płótno
est.: 3 000 - 5 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 2 500 PLN

 Franciszek Ejsmond | <i>OBIERANIE KUKURYDZY, 1891</i> | olej, płótno | 65.5 x 75 cm
57. Franciszek Ejsmond
OBIERANIE KUKURYDZY, 1891
olej, płótno
est.: 50 000 - 60 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 40 000 PLN

 Zdzisław Jasiński | <i>CHORA MATKA, 1889</i> | olej, płótno | 122 x 165.5 cm
58. Zdzisław Jasiński
CHORA MATKA, 1889
olej, płótno,
est.: 450 000 - 700 000 PLN
wywoławcza: 300 000 PLN

 Adam  Międzybłocki  | <i>KRAKOWIANKA, 1912</i> | olej, płótno | 70.5 x 56 cm
59. Adam Międzybłocki
KRAKOWIANKA, 1912
olej, płótno,
est.: 5 000 - 6 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 3 800 PLN
uzyskana: 24 000 PLN