Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 17 marca 2013
Władysław Czachórski - aukcja 17.03.2013

17 marca 2013 - Hotel Bristol - Warszawa

(od dn. 4 marca)

początek << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna >> koniec

 Władysław Chmieliński (Stachowicz) | <i>PAŁAC NA WODZIE W ŁAZIENKACH WARSZAWSKICH</i> | akwarela, gwasz, papier | 24 x 34 cm
50. Władysław Chmieliński (Stachowicz)
akwarela, gwasz, papier
est.: 7 000 - 9 000 PLN
wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 7 000 PLN

 Jeremi Kubicki | <i>W PORCIE</i> | olej, tektura | 40.5 x 49 cm
51. Jeremi Kubicki
W PORCIE
olej, tektura
est.: 25 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 23 000 PLN
uzyskana: 23 000 PLN

 Julian Fałat | <i>PRZED KOŚCIOŁEM. EPIZOD CZASU WOJNY, 1920</i> | akwarela, gwasz, pastel, papier | 54 x 94 cm
52. Julian Fałat
akwarela, gwasz, pastel, papier
est.: 60 000 - 80 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 55 000 PLN
uzyskana: 55 000 PLN

 August Johann Baptist Weber  | <i>PEJZAŻ LETNI Z DROGĄ, 1846</i> | olej, płótno | 29 x 42 cm
53. August Johann Baptist Weber
PEJZAŻ LETNI Z DROGĄ, 1846
olej, płótno
est.: 4 000 - 6 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 3 000 PLN

 Paweł Merwart | <i>PORTRET DAMY Z BRANSOLETĄ I KSIĄŻKĄ, 1890</i> | olej, deska | 45 x 37.5 cm
54. Paweł Merwart
olej, deska
est.: 10 000 - 12 000 PLN
wywoławcza: 8 000 PLN

 Józef Oleszkiewicz | <i>PORTRET MŁODEJ DAMY, 1821</i> | olej, płótno | 72 x 60 cm
55. Józef Oleszkiewicz
PORTRET MŁODEJ DAMY, 1821
olej, płótno
est.: 60 000 - 70 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 52 000 PLN
uzyskana: 83 000 PLN

            | <i>PÓŁMISEK DEKORACYJNY, 2 poł. XIX w.</i> | porcelana | 62.5 x 62.5 cm
56.
porcelana
est.: 3 000 - 5 000 PLN
wywoławcza: 2 500 PLN
uzyskana: 5 500 PLN

 Walter Heimig | <i>NA BALU</i> | olej, sklejka | 40 x 40 cm
57. Walter Heimig
NA BALU
olej, sklejka,
est.: 4 000 - 7 000 PLN
wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 8 000 PLN

 Georges Jeannin | <i>KWIATY</i> | olej, płótno | 37.2 x 34 cm
58. Georges Jeannin
KWIATY
olej, płótno
est.: 6 000 - 8 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 7 000 PLN

 Alfons Karpiński | <i>PORTRET DAMY, 1950</i> | olej, tektura | 69 x 59.5 cm
59. Alfons Karpiński
PORTRET DAMY, 1950
olej, tektura
est.: 20 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 18 000 PLN

 Edward  Karniej  | <i>AKT Z CZERWONĄ WSTĄŻKĄ, 1927</i> | olej, sklejka | 127 x 61 cm
60. Edward Karniej
AKT Z CZERWONĄ WSTĄŻKĄ, 1927
olej, sklejka,
est.: 25 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 15 000 PLN
uzyskana: 36 000 PLN

 Ferdynand Ruszczyc | <i>STARE GNIAZDO, 1898</i> | olej, tektura | 50.5 x 40.5 cm
61. Ferdynand Ruszczyc
STARE GNIAZDO, 1898
olej, tektura,
est.: 90 000 - 110 000 PLN
wywoławcza: 85 000 PLN