Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 12 października 2014
Stanisław Wyspiański

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ

12 października 2014 - Hotel Bristol - Warszawa

(od dn. 29 września)

 Stanisław Gałek | <i>ZNAD CZARNEGO STAWU GĄSIENICOWEGO, 1924</i> | olej, tektura | 35 x 42 cm
50. Stanisław Gałek
ZNAD CZARNEGO STAWU...
olej, tektura
est.: 4 000 - 6 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 3 000 PLN

 Ferdynand Ruszczyc | <i>CHMURY NAD SZCZYTAMI GÓR, 1895</i> | olej, płótno naciągnięte na tekturę | 19.2 x 29.5 cm
51. Ferdynand Ruszczyc
CHMURY NAD SZCZYTAMI GÓR, 1895
olej, płótno naciągnięte na tekturę,
est.: 40 000 - 50 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 30 000 PLN

 Kiejstut Bereźnicki | <i>MARTWA NATURA KRAWIECKA Z MUCHĄ, 2004-2005</i> | olej, płótno | 81 x 100 cm
52. Kiejstut Bereźnicki
MARTWA NATURA KRAWIECKA Z...
olej, płótno
est.: 18 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 14 000 PLN

 Ernst Hugo  Lorenz-Murowana  | <i>KUTRY RYBACKIE</i> | olej, płótno | 40.5 x 50 cm
52. Ernst Hugo Lorenz-Murowana
KUTRY RYBACKIE
olej, płótno
est.: 4 000 - 6 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 2 000 PLN
uzyskana: 3 000 PLN

 Feliks Michał Wygrzywalski | <i>RYBACY CIĄGNĄCY SIECI, ok. 1930</i> | olej, sklejka | 35 x 50 cm
53. Feliks Michał Wygrzywalski
RYBACY CIĄGNĄCY SIECI, OK....
olej, sklejka
est.: 6 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 4 000 PLN
uzyskana: 7 000 PLN

 Stanisław Masłowski | <i>WIDOK Z TIVOLI, 1922</i> | akwarela, gwasz, ołówek, papier nakl. na tekturę | 69.2 x 97.7 cm
53. Stanisław Masłowski
WIDOK Z TIVOLI, 1922
akwarela, gwasz, ołówek, papier nakl. na tekturę,
est.: 10 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 9 000 PLN

 Ernst Hugo  Lorenz-Murowana  | <i>KUTRY RYBACKIE PRZY POMOŚCIE. NOKTURN</i> | olej, płótno | 36 x 48 cm
54. Ernst Hugo Lorenz-Murowana
olej, płótno,
est.: 4 000 - 6 000 PLN

 Eugeniusz Wrzeszcz | <i>BRZEG MORSKI. PEJZAŻ Z KRYMU</i> | olej, tektura | 31.7 x 40 cm
55. Eugeniusz Wrzeszcz
BRZEG MORSKI. PEJZAŻ Z KRYMU
olej, tektura
est.: 5 000 - 8 000 PLN
uzyskana: 5 500 PLN

 Stefan Filipkiewicz | <i>PRZEDWIOŚNIE W GÓRACH, po 1920</i> | olej, płótno | 49.5 x 69.5 cm
56. Stefan Filipkiewicz
PRZEDWIOŚNIE W GÓRACH, PO 1920
olej, płótno
est.: 8 000 - 10 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 10 000 PLN

 Michał Gorstkin Wywiórski | <i>BRAMA I KWITNĄCE JABŁONIE, 1900-1915</i> | olej, deska | 18 x 29.5 cm
57. Michał Gorstkin Wywiórski
BRAMA I KWITNĄCE JABŁONIE,...
olej, deska
est.: 6 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 5 000 PLN

 Jan Ciągliński | <i>W OGRODZIE. WIOSNA</i> | olej, tektura | 23 x 18.4 cm
58. Jan Ciągliński
W OGRODZIE. WIOSNA
olej, tektura
est.: 4 000 - 6 000 PLN
uzyskana: 22 000 PLN

 Heinrich Rasch | <i>PARA W ŁODZI, 1879</i> | olej, płótno | 28.5 x 37 cm
59. Heinrich Rasch
PARA W ŁODZI, 1879
olej, płótno,
est.: 4 000 - 6 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 3 500 PLN