Aukcja  Sztuki dawnej i Współczesnej 16 października 2011
S. Wyspiański, Portret Lizy Pareńskiej

16 października 2011 - Hotel Bristol - Warszawa

( od dn. 1 października)

Udostępnij

początek << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna >> koniec

 Leon Wyczółkowski | <i>BIAŁE RÓŻE I BŁĘKITNA DRAPERIA, przed 1910</i> | pastel, karton | 43 x 65.5 cm
51. Leon Wyczółkowski
BIAŁE RÓŻE I BŁĘKITNA...
pastel, karton,
est.: 45 000 - 50 000 PLN
wywoławcza: 40 000 PLN

 Alfons Karpiński | <i>MARTWA NATURA Z BUKIETEM ŻÓŁTYCH RÓŻ</i> | olej, tektura | 35.7 x 99.5 cm
52. Alfons Karpiński
MARTWA NATURA Z BUKIETEM...
olej, tektura
est.: 15 000 - 25 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 12 000 PLN
uzyskana: 28 000 PLN

 Wincenty Wodzinowski | <i>LUSTERKO, ok. 1910</i> | olej, tektura | 48.5 x 68 cm
53. Wincenty Wodzinowski
LUSTERKO, OK. 1910
olej, tektura
est.: 6 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 4 000 PLN
uzyskana: 4 000 PLN

 Henryk Uziembło | <i>PRZYKOŚCIELNE LIPY, 1924</i> | olej, tektura | 35.5 x 51 cm
54. Henryk Uziembło
PRZYKOŚCIELNE LIPY, 1924
olej, tektura
est.: 6 000 - 8 000 PLN
uzyskana: 4 100 PLN

 Louis Simon Cabaillot  | <i>W OCZEKIWANIU NA POWRÓT Z POŁOWU</i> | olej, deska | 26.5 x 35.3 cm
55. Louis Simon Cabaillot
W OCZEKIWANIU NA POWRÓT Z...
olej, deska
est.: 4 000 - 6 000 PLN
wywoławcza: 3 000 PLN

 Désiré  Thomassin-Renardt  | <i>ZBIERACZE MAŁŻY, 1891</i> | olej, płótno | 60.5 x 50 cm
56. Désiré Thomassin-Renardt
ZBIERACZE MAŁŻY, 1891
olej, płótno
est.: 10 000 - 15 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 9 000 PLN

 Helmuth Andreas Volkwein | <i>JESIENNE CHRYZANTEMY</i> | olej, płótno | 80 x 70 cm
57. Helmuth Andreas Volkwein
JESIENNE CHRYZANTEMY
olej, płótno
est.: 4 000 - 6 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 6 500 PLN

 Mieczysław Reyzner | <i>PORTRET MŁODEJ DAMY, 1893</i> | pastel, płótno | 72 x 52.8 cm
58. Mieczysław Reyzner
PORTRET MŁODEJ DAMY, 1893
pastel, płótno
est.: 10 000 - 12 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 8 000 PLN

 Georg (George) Majewicz | <i>GŁUSZEC, 1948</i> | olej, tektura | 29.8 x 24.2 cm
59. Georg (George) Majewicz
GŁUSZEC, 1948
olej, tektura,
est.: 3 000 - 4 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 2 000 PLN
uzyskana: 2 500 PLN

 Willy Lorenz | <i>JELEŃ</i> | olej, płótno | 71 x 60.5 cm
60. Willy Lorenz
JELEŃ
olej, płótno
est.: 6 000 - 8 000 PLN

 Josep Cardona | <i>CHŁOPAK Z PROCĄ</i> | brąz patynowany | 31.5 x  cm
61. Josep Cardona
CHŁOPAK Z PROCĄ
est.: 4 000 - 5 000 PLN
uzyskana: 3 000 PLN

 Louis-Etienne-Marie-Albert Lefeuvre  | <i>SALAMBÔ</i> | brąz patynowany | 26.1 x  cm
62. Louis-Etienne-Marie-Albert Lefeuvre
SALAMBÔ
est.: 5 000 - 6 000 PLN
wywoławcza: 4 000 PLN
uzyskana: 4 000 PLN