Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 14 października 2012

14 października 2012 - Hotel Bristol - Warszawa

( od dn. 1 października)

początek << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna >> koniec

 Zdzisław Jasiński | <i>WIOSNA. DZIECI W OKNIE, 1930-1931</i> | olej, płótno | 97 x 72.5 cm
59. Zdzisław Jasiński
WIOSNA. DZIECI W OKNIE,...
olej, płótno,
est.: 10 000 - 15 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 8 000 PLN
uzyskana: 15 000 PLN

 Franciszek Ksawery Lampi | <i>PORTRET MĘSKI, ok. 1830</i> | olej, płótno | 80.5 x 63.5 cm
60. Franciszek Ksawery Lampi
PORTRET MĘSKI, OK. 1830
olej, płótno,
est.: 25 000 - 35 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 20 000 PLN

 Kazimierz Stabrowski | <i>PORTRET CIEMNOWŁOSEJ, przed 1900</i> | olej, płótno | 64 x 68 cm
61. Kazimierz Stabrowski
olej, płótno
est.: 30 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 28 000 PLN
uzyskana: 41 000 PLN

 Teodor Baltazar  Stachowicz | <i>POŻAR KOŚCIOŁA OO. DOMINIKANÓW W KRAKOWIE </i> | olej, płótno | 29.5 x 37.7 cm
63. Teodor Baltazar Stachowicz
POŻAR KOŚCIOŁA OO....
olej, płótno
est.: 18 000 - 20 000 PLN
wywoławcza: 16 000 PLN
uzyskana: 18 000 PLN

 Gottfried A.M. Bachem | <i>TOWARZYSTWO PRZY STOLE</i> | olej, płótno | 70.5 x 50.8 cm
64. Gottfried A.M. Bachem
TOWARZYSTWO PRZY STOLE
olej, płótno
est.: 5 000 - 7 000 PLN
wywoławcza: 4 000 PLN

 Herman Frederik Carel ten Kate | <i>PIĘKNA SZYNKARECZKA </i> | olej, deska | 43.8 x 64.3 cm
65. Herman Frederik Carel ten Kate
PIĘKNA SZYNKARECZKA
olej, deska
est.: 35 000 - 45 000 PLN
wywoławcza: 30 000 PLN

 Walter Heimig | <i>BAL</i> | olej, sklejka | 30.2 x 40 cm
66. Walter Heimig
BAL
olej, sklejka
est.: 4 000 - 6 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 11 000 PLN

 Daniele Bucciarelli | <i>ZNALEZIONE GNIAZDKO, 1877</i> | olej, deska | 50 x 37 cm
67. Daniele Bucciarelli
ZNALEZIONE GNIAZDKO, 1877
olej, deska
est.: 25 000 - 30 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 19 000 PLN
uzyskana: 19 000 PLN

 Alexander Thiele | <i>OGRÓDEK KAWIARNIANY NAD STARNBERGERSEE</i> | olej, płótno | 50 x 60.5 cm
68. Alexander Thiele
OGRÓDEK KAWIARNIANY NAD...
olej, płótno
est.: 6 000 - 8 000 PLN
wywoławcza: 4 000 PLN
uzyskana: 11 000 PLN

 Wojciech Weiss | <i>KWIATY W WAZONIE</i> | olej, płótno | 46.5 x 34 cm
69. Wojciech Weiss
KWIATY W WAZONIE
olej, płótno
est.: 15 000 - 18 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 12 000 PLN
uzyskana: 13 000 PLN

 Wojciech Kossak | <i>PORTRET DAMY (W FOTELU), 1928</i> | olej, płótno | 89.5 x 87 cm
70. Wojciech Kossak
PORTRET DAMY (W FOTELU), 1928
olej, płótno,
est.: 28 000 - 32 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 25 000 PLN

 Alfons Karpiński | <i>PORTRET PANI S., 1923</i> | olej, tektura | 99 x 72 cm
71. Alfons Karpiński
PORTRET PANI S., 1923
olej, tektura,
est.: 25 000 - 30 000 PLN
uzyskana: 27 000 PLN