Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 9 grudnia 2012

9 grudnia 2012 - Hotel Bristol - Warszawa

( od dn. 26 listopada)

 Adam Wiktor Malinowski | <i>KRAJOBRAZ POLSKI </i> | olej, płótno | 28.7 x 36.3 cm
60. Adam Wiktor Malinowski
KRAJOBRAZ POLSKI
olej, płótno
est.: 12 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 9 000 PLN
uzyskana: 9 000 PLN

 Leon Wyczółkowski | <i>SPIRALNA KOLUMNA, 1916</i> | akwarela, ołówek, papier | 133.5 x 73.5 cm
61. Leon Wyczółkowski
SPIRALNA KOLUMNA, 1916
akwarela, ołówek, papier
est.: 50 000 - 60 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 45 000 PLN

 Zygmunt Rozwadowski | <i>STRZELCY KONNI GWARDII NAPOLEONA I, 1900</i> | akwarela, ołówek, papier | 32.5 x 50 cm
62. Zygmunt Rozwadowski
STRZELCY KONNI GWARDII...
akwarela, ołówek, papier
est.: 8 000 - 10 000 PLN
wywoławcza: 6 000 PLN

 Jerzy Kossak | <i>UŁAN KARMIĄCY KONIA, 1936</i> | olej, sklejka | 28.5 x 38 cm
63. Jerzy Kossak
UŁAN KARMIĄCY KONIA, 1936
olej, sklejka
est.: 6 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 7 000 PLN

 Wojciech Kossak | <i>UŁAN OPATRUJĄCY KONIA, 1936</i> | olej, tektura | 34.8 x 24.5 cm
64. Wojciech Kossak
UŁAN OPATRUJĄCY KONIA, 1936
olej, tektura,
est.: 8 000 - 12 000 PLN
uzyskana: 7 000 PLN

 Erwin Kettemann | <i>ZIMA W ALPACH</i> | olej, płótno | 60.5 x 80 cm
65. Erwin Kettemann
ZIMA W ALPACH
olej, płótno,
est.: 10 000 - 12 000 PLN
wywoławcza: 9 000 PLN

 Franz Hienl-Merre | <i>ZIMA NAD ALPEJSKIM JEZIOREM</i> | olej, płótno | 60 x 80 cm
66. Franz Hienl-Merre
ZIMA NAD ALPEJSKIM JEZIOREM
olej, płótno
est.: 8 000 - 10 000 PLN
wywoławcza: 6 000 PLN

 Franciszek Streitt | <i>WĘDROWNI MUZYKANCI, przed 1880</i> | olej, deska | 21.7 x 42 cm
67. Franciszek Streitt
WĘDROWNI MUZYKANCI, PRZED 1880
olej, deska,
est.: 50 000 - 60 000 PLN

 Stanisław Gibiński | <i>NAGANKA, 1919</i> | akwarela, gwasz, papier | 66 x 98.5 cm
68. Stanisław Gibiński
NAGANKA, 1919
akwarela, gwasz, papier
est.: 12 000 - 15 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 8 000 PLN

 Willy Lorenz | <i>BAŻANTY W POLU</i> | olej, płótno | 56 x 73.5 cm
69. Willy Lorenz
BAŻANTY W POLU
olej, płótno,
est.: 7 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 6 000 PLN

 Władysław Aleksander Malecki | <i>PEJZAŻ Z WIOSKĄ W ODDALI, 1897</i> | olej, płótno | 15.6 x 20 cm
70. Władysław Aleksander Malecki
PEJZAŻ Z WIOSKĄ W ODDALI, 1897
olej, płótno
est.: 10 000 - 14 000 PLN
wywoławcza: 5 500 PLN
uzyskana: 6 000 PLN

 Rudolf Hellgrewe | <i>SOSNY NAD JEZIOREM</i> | olej, płótno | 99 x 74.5 cm
72. Rudolf Hellgrewe
SOSNY NAD JEZIOREM
olej, płótno,
est.: 11 000 - 14 000 PLN
wywoławcza: 9 000 PLN
uzyskana: 9 000 PLN