Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 17 marca 2013
Władysław Czachórski - aukcja 17.03.2013

17 marca 2013 - Hotel Bristol - Warszawa

(od dn. 4 marca)

początek << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna >> koniec

 Stanisław Ignacy Witkiewicz | <i>PORTRET JADWIGI SOBOLEWSKIEJ, VII 1936</i> | pastel, papier jasnobrązowy | 69.3 x 49.5 cm
62. Stanisław Ignacy Witkiewicz
pastel, papier jasnobrązowy
est.: 35 000 - 50 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 28 000 PLN
uzyskana: 47 000 PLN

 Alexander Thiele | <i>OGRÓDEK KAWIARNIANY NAD STARNBERGERSEE </i> | olej, płótno | 49 x 60 cm
63. Alexander Thiele
OGRÓDEK KAWIARNIANY NAD...
olej, płótno,
est.: 6 000 - 12 000 PLN
wywoławcza: 4 000 PLN
uzyskana: 8 500 PLN

 Jan Szancenbach | <i>PEJZAŻ NOCNY Z PARYŻA, 1997</i> | olej, płótno | 85.5 x 95.5 cm
64. Jan Szancenbach
PEJZAŻ NOCNY Z PARYŻA, 1997
olej, płótno
est.: 18 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 12 000 PLN
uzyskana: 12 000 PLN

 Soter Jaxa-Małachowski | <i>NAD MORZEM. PLAŻA I MOLO, 1921</i> | tempera, płótno | 34.5 x 49.5 cm
65. Soter Jaxa-Małachowski
NAD MORZEM. PLAŻA I MOLO, 1921
tempera, płótno
est.: 5 000 - 7 000 PLN
wywoławcza: 4 000 PLN
uzyskana: 4 000 PLN

 Rafał Malczewski | <i>WIDOK MIASTA</i> | akwarela, papier | 38.3 x 56.3 cm
66. Rafał Malczewski
WIDOK MIASTA
akwarela, papier,
est.: 8 000 - 12 000 PLN
wywoławcza: 6 000 PLN

 Zygmunt Menkes | <i>DZIEWCZYNA ZE SŁONECZNIKAMI</i> | olej, płótno | 36 x 24 cm
67. Zygmunt Menkes
DZIEWCZYNA ZE SŁONECZNIKAMI
olej, płótno,
est.: 20 000 - 25 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 15 000 PLN
uzyskana: 36 000 PLN

 Eugeniusz Eibisch | <i>MARTWA NATURA. OWOCE, lata 60. XX w.</i> | olej, płótno | 50 x 65.5 cm
68. Eugeniusz Eibisch
MARTWA NATURA. OWOCE, LATA...
olej, płótno
est.: 30 000 - 35 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 25 000 PLN

 Rajmund Kanelba | <i>SĄD SALOMONA, 1936</i> | gwasz, papier | 76 x 55.2 cm
69. Rajmund Kanelba
SĄD SALOMONA, 1936
gwasz, papier,
est.: 12 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 10 000 PLN

 Tadeusz Makowski | <i>DOMKI W BREUILPONT, 1926-1927 </i> | olej, płótno | 28.5 x 36.5 cm
70. Tadeusz Makowski
DOMKI W BREUILPONT, 1926-1927
olej, płótno
est.: 70 000 - 90 000 PLN
wywoławcza: 65 000 PLN
uzyskana: 65 000 PLN

 Jan Cybis | <i>GŁUCHOŁAZY, VII 1966</i> | akwarela, ołówek, papier | 28.5 x 46.5 cm
71. Jan Cybis
GŁUCHOŁAZY, VII 1966
akwarela, ołówek, papier,
est.: 6 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 4 000 PLN
uzyskana: 4 000 PLN

 Jan Cybis | <i>MARTWA NATURA. NACZYNIA, 1966</i> | olej, płótno | 38.5 x 61 cm
72. Jan Cybis
MARTWA NATURA. NACZYNIA, 1966
olej, płótno,
est.: 30 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 25 000 PLN

 Jakub (Jacques) Zucker | <i>PEJZAŻ</i> | olej, płótno | 50 x 65 cm
73. Jakub (Jacques) Zucker
PEJZAŻ
olej, płótno,
est.: 18 000 - 20 000 PLN