Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 12 października 2014
Stanisław Wyspiański

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ

12 października 2014 - Hotel Bristol - Warszawa

(od dn. 29 września)

 Feliks Michał Wygrzywalski | <i>SPRZEDAWCY DYWANÓW, po 1930</i> | olej, płótno | 55 x 75 cm
60. Feliks Michał Wygrzywalski
SPRZEDAWCY DYWANÓW, PO 1930
olej, płótno,
est.: 15 000 - 20 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 12 000 PLN

 Adam Styka | <i>FLIRT. MAROKAŃSKA IDYLLA, ok. 1930</i> | olej, płótno | 81.5 x 65.5 cm
61. Adam Styka
olej, płótno
est.: 40 000 - 60 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 35 000 PLN
uzyskana: 65 000 PLN

 Aleksander Gąssowski | <i>MARTWA NATURA Z OWOCAMI, 1879 </i> | olej, płótno | 45.5 x 54 cm
62. Aleksander Gąssowski
MARTWA NATURA Z OWOCAMI, 1879
olej, płótno,
est.: 7 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 6 000 PLN

 Tadeusz Styka | <i>PORTRET DAMY, ok. 1920</i> | olej, płótno | 102 x 76.5 cm
63. Tadeusz Styka
PORTRET DAMY, OK. 1920
olej, płótno
est.: 20 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 18 000 PLN
uzyskana: 19 000 PLN

 Christian Breslauer | <i>WIDOK ZAMKU Z GRUPĄ PASTERZY, 1843</i> | olej, płótno | 64.5 x 91.5 cm
64. Christian Breslauer
olej, płótno
est.: 40 000 - 50 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 30 000 PLN

 Edmunde Blume | <i>DZIEWCZYNA WIEJSKA, 1873</i> | olej, płótno | 58.5 x 42 cm
65. Edmunde Blume
DZIEWCZYNA WIEJSKA, 1873
olej, płótno
est.: 5 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 7 000 PLN

 Adam Wiktor Malinowski | <i>DROGA PRZEZ WIOSKĘ, 1852</i> | olej, płótno naciągnięte na tekturę | 20.2 x 29 cm
66. Adam Wiktor Malinowski
DROGA PRZEZ WIOSKĘ, 1852
olej, płótno naciągnięte na tekturę,
est.: 10 000 - 12 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 8 000 PLN

 Stanislas von Kalckreuth | <i>Pejzaż alpejski</i> | olej, płótno | 74 x 90 cm
67. Stanislas von Kalckreuth
PEJZAŻ ALPEJSKI
olej, płótno
est.: 20 000 - 25 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 15 000 PLN
uzyskana: 15 000 PLN

 Stanisław  Żurawski | <i>AKT, 1942</i> | olej, płótno | 87 x 63.5 cm
68. Stanisław Żurawski
AKT, 1942
olej, płótno
est.: 8 000 - 10 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 7 000 PLN

 Jan  Walraven  | <i>ŚNIADANIE </i> | olej, płótno | 63.7 x 50 cm
69. Jan Walraven
ŚNIADANIE
olej, płótno
est.: 15 000 - 18 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 9 000 PLN

 Georges Appert | <i>W OBERŻY - MUSZKIETEROWIE I DZIEWCZYNA </i> | olej, płótno | 54 x 65 cm
70. Georges Appert
olej, płótno,
est.: 5 000 - 8 000 PLN
uzyskana: 5 000 PLN

 Teodor Grott | <i>CYKLAMENY W OTWARTYM OKNIE</i> | akwarela, karton | 34.5 x 50 cm
71. Teodor Grott
CYKLAMENY W OTWARTYM OKNIE
akwarela, karton,
est.: 5 000 - 7 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 4 000 PLN