Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 14 października 2012

14 października 2012 - Hotel Bristol - Warszawa

( od dn. 1 października)

początek << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna >> koniec

 Stanisław Ignacy Witkiewicz | <i>Portret kobiecy, 1938</i> | pastel, papier | 64 x 47 cm
72. Stanisław Ignacy Witkiewicz
PORTRET KOBIECY, 1938
est.: 35 000 - 45 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 30 000 PLN
uzyskana: 60 000 PLN

 Stanisław Ignacy Witkiewicz | <i>PORTRET HELENY BIAŁYNICKIEJ, 15 IV 1930</i> | pastel, papier | 62 x 45.5 cm
73. Stanisław Ignacy Witkiewicz
pastel, papier,
est.: 40 000 - 45 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 35 000 PLN
uzyskana: 66 000 PLN

 Hanna Rudzka-Cybisowa | <i>ORŁOWO</i> | gwasz, papier | 32.5 x 48.5 cm
74. Hanna Rudzka-Cybisowa
ORŁOWO
gwasz, papier,
est.: 5 000 - 8 000 PLN
wywoławcza: 4 000 PLN
uzyskana: 4 000 PLN

 Rafał Malczewski | <i>PEJZAŻ JESIENNY </i> | akwarela, papier | 37.5 x 55 cm
75. Rafał Malczewski
PEJZAŻ JESIENNY
akwarela, papier
est.: 7 000 - 10 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 10 000 PLN

 Eugeniusz Zak | <i>PORTRET MATKI ARTYSTY, 1905</i> | olej, płótno | 81 x 54 cm
76. Eugeniusz Zak
PORTRET MATKI ARTYSTY, 1905
olej, płótno
est.: 100 000 - 150 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 70 000 PLN
uzyskana: 70 000 PLN

 Włodzimierz Terlikowski | <i>MARTWA NATURA Z MAKAMI, 1925</i> | olej, płótno | 54 x 65 cm
77. Włodzimierz Terlikowski
MARTWA NATURA Z MAKAMI, 1925
olej, płótno
est.: 18 000 - 25 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 15 000 PLN
uzyskana: 15 000 PLN

 Zygmunt Menkes | <i>SŁONECZNIKI, po 1940</i> | olej, płótno | 92.5 x 65 cm
78. Zygmunt Menkes
SŁONECZNIKI, PO 1940
olej, płótno
est.: 65 000 - 85 000 PLN
wywoławcza: 60 000 PLN

 Jakub (Jacques) Zucker | <i>Scena uliczna w Jaffie </i> | olej, płótno | 60 x 73 cm
79. Jakub (Jacques) Zucker
SCENA ULICZNA W JAFFIE
olej, płótno
est.: 15 000 - 20 000 PLN
wywoławcza: 14 000 PLN
uzyskana: 14 000 PLN

 Rajmund Kanelba | <i>AUTOPORTRET W CZERWIENI, 1944</i> | olej, tektura | 74.5 x 62.5 cm
80. Rajmund Kanelba
AUTOPORTRET W CZERWIENI, 1944
olej, tektura
est.: 45 000 - 55 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 40 000 PLN

 Jean  d’Esparbès | <i>MĘŻCZYZNA Z MARIONETKĄ, 1929</i> | olej, płótno | 93 x 73 cm
81. Jean d’Esparbès
MĘŻCZYZNA Z MARIONETKĄ, 1929
olej, płótno
est.: 10 000 - 12 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 8 000 PLN

 Zygmunt Menkes | <i>KOCHANKOWIE</i> | akryl, papier | 55.5 x 41 cm
82. Zygmunt Menkes
KOCHANKOWIE
akryl, papier
est.: 35 000 - 40 000 PLN
wywoławcza: 30 000 PLN

 Rajmund Kanelba | <i>DZIEWCZYNA Z LATARENKĄ, 1944</i> | akwarela, gwasz | 74 x 53 cm
83. Rajmund Kanelba
DZIEWCZYNA Z LATARENKĄ, 1944
akwarela, gwasz
est.: 20 000 - 25 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 18 000 PLN