Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 9 grudnia 2012

9 grudnia 2012 - Hotel Bristol - Warszawa

( od dn. 26 listopada)

 Alfred  Lehmann  | <i>ASTRY</i> | olej, tektura | 44.5 x 37 cm
73. Alfred Lehmann
ASTRY
olej, tektura
est.: 4 000 - 6 000 PLN
wywoławcza: 3 000 PLN

 Miloslava  Vrbova-Štefková  | <i>RÓŻOWE BALETNICE</i> | olej, płyta | 48.5 x 37.5 cm
74. Miloslava Vrbova-Štefková
RÓŻOWE BALETNICE
olej, płyta
est.: 6 000 - 10 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 10 000 PLN

 Nadia E. Reichelt  | <i>DAMA. PRZED BALEM </i> | olej, sklejka | 30 x 30 cm
75. Nadia E. Reichelt
DAMA. PRZED BALEM
olej, sklejka
est.: 3 000 - 5 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 2 000 PLN

 Walter Heimig | <i>TOWARZYSTWO W PARKU</i> | olej, płótno naklejone na sklejkę | 30.2 x 45.4 cm
76. Walter Heimig
TOWARZYSTWO W PARKU
olej, płótno naklejone na sklejkę,
est.: 4 000 - 6 000 PLN
uzyskana: 7 000 PLN

 Rafał Malczewski | <i>PEJZAŻ KANADYJSKI, 1943  </i> | akwarela, papier | 35.5 x 55.5 cm
77. Rafał Malczewski
PEJZAŻ KANADYJSKI, 1943
akwarela, papier,
est.: 7 000 - 10 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 15 000 PLN

 Józef Rapacki | <i>BRZOZY NAD WODĄ, ok. 1920</i> | akwarela, papier naklejony na tekturę | 37 x 50 cm
78. Józef Rapacki
BRZOZY NAD WODĄ, OK. 1920
akwarela, papier naklejony na tekturę
est.: 10 000 - 14 000 PLN
wywoławcza: 8 000 PLN
uzyskana: 8 000 PLN

 Jakub (Jacques) Zucker | <i>KOBIETA Z DZIECKIEM</i> | sangwina, papier | 35.7 x 27 cm
79. Jakub (Jacques) Zucker
KOBIETA Z DZIECKIEM
sangwina, papier
est.: 4 000 - 6 000 PLN
wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 5 000 PLN

 Rafał Malczewski | <i>PEJZAŻ ZIMOWY Z KANADY, po 1942</i> | akwarela, papier | 38.5 x 55.5 cm
80. Rafał Malczewski
PEJZAŻ ZIMOWY Z KANADY, PO...
akwarela, papier
est.: 7 000 - 10 000 PLN
wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 15 000 PLN

 Stanisław Gałek | <i>ZNAD MORSKIEGO OKA, 1919</i> | olej, płótno | 81.5 x 65.5 cm
81. Stanisław Gałek
ZNAD MORSKIEGO OKA, 1919
olej, płótno
est.: 12 000 - 14 000 PLN
wywoławcza: 10 000 PLN

 Jan Szancenbach | <i>DOLINA PIĘCIU STAWÓW POLSKICH, 1996</i> | olej, płótno | 85.5 x 75.3 cm
82. Jan Szancenbach
DOLINA PIĘCIU STAWÓW...
olej, płótno,
est.: 18 000 - 25 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 11 000 PLN

 Zygmunt Landau | <i>W POLU, PEJZAŻ Z OKOLIC NICEI</i> | olej, tektura | 34 x 41.5 cm
83. Zygmunt Landau
W POLU, PEJZAŻ Z OKOLIC NICEI
olej, tektura
est.: 10 000 - 12 000 PLN
wywoławcza: 8 000 PLN
uzyskana: 8 000 PLN

 Jan Szancenbach | <i>AKT, 1957</i> | olej, płótno | 95.5 x 66 cm
84. Jan Szancenbach
AKT, 1957
olej, płótno,
est.: 20 000 - 25 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 12 000 PLN
uzyskana: 29 000 PLN