Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 17 marca 2013
Władysław Czachórski - aukcja 17.03.2013

17 marca 2013 - Hotel Bristol - Warszawa

(od dn. 4 marca)

początek << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna >> koniec

 Joachim Weingart | <i>KWIATY W WAZONIE, ok. 1930</i> | olej, sklejka | 65 x 50 cm
74. Joachim Weingart
KWIATY W WAZONIE, OK. 1930
olej, sklejka
est.: 15 000 - 20 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 14 000 PLN

 Jerzy Duda Gracz | <i>OBRAZ 1043, 1986</i> | olej, płyta pilśniowa | 61.5 x 51 cm
75. Jerzy Duda Gracz
OBRAZ 1043, 1986
olej, płyta pilśniowa,
est.: 35 000 - 45 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 30 000 PLN
uzyskana: 38 000 PLN

 Jerzy Duda Gracz | <i>MOTYW POLSKI - HAMLET POLNY, 1995</i> | olej, sklejka | 70 x 69.3 cm
76. Jerzy Duda Gracz
olej, sklejka,
est.: 35 000 - 45 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 32 000 PLN
uzyskana: 32 000 PLN

 Andrzej Wróblewski | <i>SCENA ZBIOROWA Z TERESĄ I KITKIEM, 1954</i> | tusz lawowany, papier | 29.8 x 41.9 cm
77. Andrzej Wróblewski
SCENA ZBIOROWA Z TERESĄ I...
tusz lawowany, papier,
est.: 18 000 - 25 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 15 000 PLN
uzyskana: 15 000 PLN

 Jerzy Nowosielski | <i>AKT, 1975</i> | olej, płótno | 70 x 50 cm
78. Jerzy Nowosielski
AKT, 1975
olej, płótno,
est.: 100 000 - 120 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 80 000 PLN

 Tadeusz Dominik | <i>COMPOSITION I, 1961</i> | olej, płótno | 73.5 x 100 cm
79. Tadeusz Dominik
COMPOSITION I, 1961
olej, płótno,
est.: 35 000 - 45 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 27 000 PLN
uzyskana: 33 000 PLN

 Eugeniusz Markowski | <i>DIAVOLETTO, 1970</i> | technika mieszana na płótnie | 80 x 59.5 cm
80. Eugeniusz Markowski
DIAVOLETTO, 1970
technika mieszana na płótnie,
est.: 10 000 - 15 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 15 000 PLN

 Marian Czapla | <i>ANTURIUM W ZIELENIACH, 2001</i> | akryl, płótno | 81 x 65 cm
81. Marian Czapla
ANTURIUM W ZIELENIACH, 2001
akryl, płótno,
est.: 4 000 - 5 000 PLN
wywoławcza: 3 000 PLN

 Jerzy Nowosielski | <i>AKT W OKNIE, 1973</i> | olej, płótno | 120 x 80 cm
82. Jerzy Nowosielski
AKT W OKNIE, 1973
olej, płótno,
est.: 150 000 - 180 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 120 000 PLN
uzyskana: 120 000 PLN

 Tadeusz Dominik | <i>KOMPOZYCJA, koniec lat 70. XX w.</i> | olej, płótno | 60 x 80.5 cm
83. Tadeusz Dominik
olej, płótno
est.: 18 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 16 000 PLN
uzyskana: 18 000 PLN

 Władysław Hasior | <i>PRZEWODNIK, 1968</i> | technika mieszana | 257 x 102 cm
84. Władysław Hasior
PRZEWODNIK, 1968
technika mieszana
est.: 20 000 - 30 000 PLN
wywoławcza: 15 000 PLN
uzyskana: 20 000 PLN

 Stefan Gierowski | <i>OBRAZ CCLXXXI, 1972</i> | olej, płótno | 125 x 100.5 cm
85. Stefan Gierowski
OBRAZ CCLXXXI, 1972
olej, płótno,
est.: 80 000 - 120 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 70 000 PLN
uzyskana: 86 000 PLN