Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 12 października 2014
Stanisław Wyspiański

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ

12 października 2014 - Hotel Bristol - Warszawa

(od dn. 29 września)

 Mieczysław Reyzner | <i>PÓŁAKT, lata 30. XX w.</i> | pastel, papier | 59 x 49.5 cm
72. Mieczysław Reyzner
PÓŁAKT, LATA 30. XX W.
est.: 10 000 - 15 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 8 000 PLN
uzyskana: 11 000 PLN

 Wiktor Korecki | <i>W JESIENNYM LESIE</i> | olej, płótno | 44.3 x 86 cm
73. Wiktor Korecki
W JESIENNYM LESIE
olej, płótno
est.: 6 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 4 000 PLN
uzyskana: 5 000 PLN

 Teodor Axentowicz | <i>RUDOWŁOSA, lata 20. XX w.</i> | pastel, kredka, akwarela, karton | 49.2 x 35.5 cm
74. Teodor Axentowicz
RUDOWŁOSA, LATA 20. XX W.
pastel, kredka, akwarela, karton,
wywoławcza: 25 000 PLN

 Witold Wojtkiewicz | <i>NOWOŻYTNY ELJASZ, 1905</i> | litografia barwna, papier | 39.3 x 29.3 cm
75. Witold Wojtkiewicz
NOWOŻYTNY ELJASZ, 1905
litografia barwna, papier
est.: 4 000 - 6 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 3 000 PLN

 Kasper Żelechowski | <i>TAŃCZĄCE DZIEWCZĘTA </i> | tusz, gwasz, ołówek, papier | 28.5 x 20.8 cm
76. Kasper Żelechowski
TAŃCZĄCE DZIEWCZĘTA
tusz, gwasz, ołówek, papier
wywoławcza: 1 000 PLN

 Julian Fałat | <i>KRAJOBRAZ ZIMOWY Z BYSTREJ, 1917</i> | akwarela, papier | 47 x 61.5 cm
77. Julian Fałat
akwarela, papier
est.: 25 000 - 35 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 15 000 PLN
uzyskana: 15 000 PLN

 Władysław Chmieliński (Stachowicz) | <i>ZIMA W WARSZAWIE. ULICA DŁUGA </i> | olej, płótno | 35 x 50.5 cm
78. Władysław Chmieliński (Stachowicz)
ZIMA W WARSZAWIE. ULICA DŁUGA
olej, płótno,
est.: 10 000 - 15 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 23 000 PLN

 Leon Wyczółkowski | <i>WAWEL, 1915</i> | akwarela, ołowek, kredka | 31.1 x 20 cm
79. Leon Wyczółkowski
WAWEL, 1915
akwarela, ołowek, kredka,
est.: 20 000 - 25 000 PLN
uzyskana: 35 000 PLN

 Stanisław Ignacy Witkiewicz | <i>Portret młodzieńca, 1934</i> | pastel, papier | 60.5 x 45 cm
80. Stanisław Ignacy Witkiewicz
PORTRET MŁODZIEŃCA, 1934
est.: 30 000 - 40 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 25 000 PLN
uzyskana: 28 000 PLN

 Erno Erb  | <i>ŁODZIE NA HELU, 1922</i> | olej, tektura | 33.7 x 49.7 cm
81. Erno Erb
ŁODZIE NA HELU, 1922
olej, tektura
est.: 5 000 - 10 000 PLN
wywoławcza: 4 000 PLN
uzyskana: 7 000 PLN

 Józef Pankiewicz | <i>ŁODZIE W PORCIE W SAINT-TROPEZ, 1909</i> | olej, płótno | 38 x 46 cm
82. Józef Pankiewicz
ŁODZIE W PORCIE W...
olej, płótno,
est.: 70 000 - 90 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 60 000 PLN

 Stanisław Czajkowski | <i>KOŚCIÓŁ WŚRÓD DRZEW, lata 30. XX w.</i> | olej, płótno | 73 x 100 cm
83. Stanisław Czajkowski
olej, płótno,
est.: 30 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 25 000 PLN