Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 14 października 2012

14 października 2012 - Hotel Bristol - Warszawa

( od dn. 1 października)

początek << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna >> koniec

 Eugeniusz Zak | <i>GŁOWA KOBIETY, 1923</i> | olej, tektura | 31 x 25 cm
84. Eugeniusz Zak
GŁOWA KOBIETY, 1923
olej, tektura
est.: 65 000 - 75 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 60 000 PLN

 Roman Opałka | <i>PORTRET RODZINNY, lata 50. XX w.</i> | olej, płótno | 88 x 120 cm
85. Roman Opałka
olej, płótno
est.: 30 000 - 40 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 20 000 PLN
uzyskana: 36 000 PLN

 Piotr Potworowski | <i>PEJZAŻ, II poł. lat 50. XX w.</i> | olej, płótno | 36 x 41.5 cm
86. Piotr Potworowski
PEJZAŻ, II POŁ. LAT 50. XX W.
olej, płótno,
est.: 15 000 - 20 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 8 000 PLN
uzyskana: 21 000 PLN

 Stanisław Baj  | <i>SKARPA NAD BUGIEM, 2004</i> | olej, płótno | 101.5 x 163 cm
87. Stanisław Baj
SKARPA NAD BUGIEM, 2004
olej, płótno
est.: 15 000 - 17 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 9 000 PLN
uzyskana: 16 000 PLN

 Jerzy Duda Gracz | <i>NADRZECZE - LATO STUDIUM, 2001</i> | olej, płyta pilśniowa | 99.5 x 69 cm
88. Jerzy Duda Gracz
NADRZECZE - LATO STUDIUM, 2001
olej, płyta pilśniowa
est.: 35 000 - 40 000 PLN
wywoławcza: 33 000 PLN
uzyskana: 53 000 PLN

 Jarosław Modzelewski | <i>PODAWANIE SOBIE RĄK, 1983</i> | olej, płótno | 91 x 136 cm
89. Jarosław Modzelewski
PODAWANIE SOBIE RĄK, 1983
olej, płótno
est.: 40 000 - 50 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 30 000 PLN
uzyskana: 32 000 PLN

 Roman Opałka | <i>KOMPOZYCJA ABSTRAKCYJNA, ok. 1965</i> | olej, płótno | 30.5 x 20.3 cm
90. Roman Opałka
olej, płótno
est.: 20 000 - 30 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 12 000 PLN

 Alfred Lenica | <i>UWAŻNE BADANIE, 1970</i> | olej, płótno | 87.5 x 116.5 cm
91. Alfred Lenica
UWAŻNE BADANIE, 1970
olej, płótno
est.: 25 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 20 000 PLN
uzyskana: 33 000 PLN

 Alfred Lenica | <i>...PORWANY PRZEZ WIATR..., 1968</i> | olej, płótno | 130 x 97 cm
92. Alfred Lenica
...PORWANY PRZEZ WIATR...,...
olej, płótno
est.: 30 000 - 40 000 PLN
wywoławcza: 25 000 PLN
uzyskana: 38 000 PLN

 Jan Tarasin | <i>STRUNY (TRYPTYK), 2006</i> | olej, płótno | 129.5 x 267 cm
93. Jan Tarasin
STRUNY (TRYPTYK), 2006
olej, płótno
est.: 120 000 - 160 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 90 000 PLN
uzyskana: 90 000 PLN

 Maria  Jarema | <i>POSTACIE, ok. 1957</i> | monotypia, papier | 58.7 x 42.5 cm
94. Maria Jarema
POSTACIE, OK. 1957
monotypia, papier,
est.: 60 000 - 80 000 PLN
uzyskana: 50 000 PLN

 Andrzej Wróblewski | <i>ŁUCZNICZKI, ok. 1955</i> | gwasz, akwarela, atrament pióro, papier | 29.3 x 42.1 cm
95. Andrzej Wróblewski
ŁUCZNICZKI, OK. 1955
gwasz, akwarela, atrament pióro, papier
est.: 25 000 - 30 000 PLN