Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 9 grudnia 2012

9 grudnia 2012 - Hotel Bristol - Warszawa

( od dn. 26 listopada)

 Eugeniusz Geppert | <i>BELINIAK, UŁAN 1. PUŁKU UŁANÓW LEGIONÓW POLSKICH</i> | akwarela, papier | 50 x 56.3 cm
85. Eugeniusz Geppert
BELINIAK, UŁAN 1. PUŁKU...
akwarela, papier
est.: 6 000 - 8 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 3 000 PLN

 Zygmunt Waliszewski | <i>BUKIET KWIATÓW W WAZONIE, I poł. lat 30. XX w.</i> | akwarela, kredka, papier | 57 x 47.5 cm
86. Zygmunt Waliszewski
akwarela, kredka, papier
est.: 16 000 - 20 000 PLN
wywoławcza: 12 000 PLN

 Jan Cybis | <i>WAZA I KLOSZ, 1964</i> | olej, płótno | 65 x 81 cm
87. Jan Cybis
WAZA I KLOSZ, 1964
olej, płótno,
est.: 30 000 - 40 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 25 000 PLN
uzyskana: 35 000 PLN

 Jan Cybis | <i>ŻÓŁTY BUKIET, 1971</i> | olej, płótno | 81 x 60 cm
88. Jan Cybis
ŻÓŁTY BUKIET, 1971
olej, płótno,
est.: 30 000 - 40 000 PLN
wywoławcza: 25 000 PLN
uzyskana: 34 000 PLN

 Jakub (Jacques) Zucker | <i>STARY PORT W HONFLEUR</i> | olej, płótno | 60.5 x 73 cm
89. Jakub (Jacques) Zucker
STARY PORT W HONFLEUR
olej, płótno,
est.: 20 000 - 25 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 15 000 PLN

 Józef Pankiewicz | <i>WIDOK Z CASSIS, 1928</i> | olej, deska | 26.5 x 35 cm
90. Józef Pankiewicz
WIDOK Z CASSIS, 1928
olej, deska,
est.: 60 000 - 80 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 50 000 PLN
uzyskana: 70 000 PLN

 Tadeusz Makowski | <i>CHŁOPCZYK Z KRÓLICZKIEM, 1926-1927</i> | olej, deska | 40.2 x 27.2 cm
91. Tadeusz Makowski
CHŁOPCZYK Z KRÓLICZKIEM,...
olej, deska
est.: 200 000 - 250 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 180 000 PLN

 Rajmund Kanelba | <i>KATARYNKA / MALI MUZYKANCI, przed 1949</i> | olej, tektura | 50.5 x 61 cm
92. Rajmund Kanelba
olej, tektura,
est.: 30 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 24 000 PLN

 Rajmund Kanelba | <i>HISZPAŃSKIE KWIACIARKI, ok. 1950</i> | olej, płótno | 102 x 81.5 cm
93. Rajmund Kanelba
olej, płótno,
est.: 40 000 - 45 000 PLN
wywoławcza: 35 000 PLN

   Nikifor Krynicki | <i>DOMY W KRYNICY</i> | akwarela, papier | 16.5 x 23.8 cm
94. Nikifor Krynicki
DOMY W KRYNICY
akwarela, papier,
est.: 2 000 - 3 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 1 500 PLN
uzyskana: 3 000 PLN

   Nikifor Krynicki | <i>WIDOK NA CERKIEW I DOMKI</i> | akwarela, papier | 23.1 x 17.2 cm
95. Nikifor Krynicki
WIDOK NA CERKIEW I DOMKI
akwarela, papier
est.: 2 000 - 3 000 PLN
uzyskana: 3 200 PLN

 Edward Dwurnik | <i>CHRYSTUS NA SKWERZE, 1979</i> | olej, płótno | 73 x 54.3 cm
96. Edward Dwurnik
CHRYSTUS NA SKWERZE, 1979
olej, płótno,
est.: 10 000 - 15 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 7 000 PLN