Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 17 marca 2013
Władysław Czachórski - aukcja 17.03.2013

17 marca 2013 - Hotel Bristol - Warszawa

(od dn. 4 marca)

początek << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna >> koniec

 Jan Berdyszak | <i>KŁODA, 1991</i> | akryl, tektura | 70.5 x 91.5 cm
86. Jan Berdyszak
KŁODA, 1991
akryl, tektura,
est.: 12 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 10 000 PLN

 Janusz Orbitowski | <i>BEZ TYTUŁU, 1969</i> | olej, płyta pilśniowa | 50 x 34.5 cm
87. Janusz Orbitowski
BEZ TYTUŁU, 1969
olej, płyta pilśniowa
est.: 8 000 - 10 000 PLN
wywoławcza: 7 000 PLN

 Kiejstut Bereźnicki | <i>MARTWA NATURA Z CHLEBAMI - DUŻA, 1991</i> | olej, płótno | 95 x 125 cm
88. Kiejstut Bereźnicki
MARTWA NATURA Z CHLEBAMI -...
olej, płótno
est.: 15 000 - 20 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 9 000 PLN
uzyskana: 16 000 PLN

 Jacek Sienicki | <i>CZŁOWIEK, 1973</i> | olej, płótno | 145 x 110 cm
89. Jacek Sienicki
CZŁOWIEK, 1973
olej, płótno,
est.: 25 000 - 30 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 20 000 PLN
uzyskana: 32 000 PLN

 Jerzy Duda Gracz | <i>AUTOPORTRET, 11 XII 1998</i> | węgiel, pastel, karton | 63 x 49 cm
90. Jerzy Duda Gracz
AUTOPORTRET, 11 XII 1998
węgiel, pastel, karton,
est.: 12 000 - 15 000 PLN

 Franciszek Starowieyski | <i>IM MEINEN ELTERN GRAB, 1991</i> | pastel, sangwina, papier szarozielony | 63 x 48.5 cm
91. Franciszek Starowieyski
IM MEINEN ELTERN GRAB, 1991
pastel, sangwina, papier szarozielony
est.: 12 000 - 15 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 6 500 PLN

 Henryk Stażewski | <i>NR 12, 1979</i> | akryl, sklejka | 60 x 60 cm
93. Henryk Stażewski
NR 12, 1979
akryl, sklejka,
est.: 40 000 - 50 000 PLN
wywoławcza: 35 000 PLN
uzyskana: 45 000 PLN

 Leszek  Nowosielski  | <i>CYRK, 1990</i> | ceramika, szkliwa barwne | 119 x 28 cm
94. Leszek Nowosielski
CYRK, 1990
ceramika, szkliwa barwne,
est.: 12 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 10 000 PLN
uzyskana: 10 000 PLN

 Leszek  Nowosielski  | <i>KOMPOZYCJA III, 1988</i> | olej, płótno | 130 x 97 cm
95. Leszek Nowosielski
KOMPOZYCJA III, 1988
olej, płótno,
est.: 10 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 8 000 PLN
uzyskana: 8 000 PLN

 Jacek Yerka | <i>SEN NOCY LETNIEJ, 1986</i> | akryl, płótno | 50.5 x 61.5 cm
96. Jacek Yerka
SEN NOCY LETNIEJ, 1986
akryl, płótno,
est.: 18 000 - 25 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 16 000 PLN
uzyskana: 16 000 PLN

 Jacek Pałucha | <i>CASABLANCA, 2012</i> | olej, płótno | 70 x 55 cm
97. Jacek Pałucha
CASABLANCA, 2012
olej, płótno
est.: 4 000 - 6 000 PLN
wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 8 000 PLN

 Adam Borowy | <i>WYŚCIG</i> | olej, płótno | 73 x 100 cm
98. Adam Borowy
WYŚCIG
olej, płótno,
est.: 4 000 - 6 000 PLN
wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 3 000 PLN