Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 12 października 2014
Stanisław Wyspiański

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ

12 października 2014 - Hotel Bristol - Warszawa

(od dn. 29 września)

 Józef Czapski | <i>PRZECHADZKA W LESIE, 1950</i> | olej, płótno | 61 x 46 cm
84. Józef Czapski
PRZECHADZKA W LESIE, 1950
olej, płótno,
est.: 50 000 - 60 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 45 000 PLN
uzyskana: 51 000 PLN

 Jakub (Jacques) Zucker | <i>CZYTAJĄCA</i> | olej, płótno | 42.5 x 30 cm
85. Jakub (Jacques) Zucker
CZYTAJĄCA
olej, płótno,
est.: 8 000 - 10 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 8 500 PLN

 Jan Szancenbach | <i>MARTWA NATURA ZE SKRZYPCAMI</i> | olej, płótno | 81 x 92 cm
86. Jan Szancenbach
MARTWA NATURA ZE SKRZYPCAMI
olej, płótno,
est.: 15 000 - 20 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 12 000 PLN
uzyskana: 12 000 PLN

 Wacław Borowski | <i>Sielanka</i> | pastel, karton | 71.6 x 57.8 cm
87. Wacław Borowski
SIELANKA
pastel, karton,
est.: 40 000 - 50 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 30 000 PLN
uzyskana: 55 000 PLN

 Jan Cybis | <i>KWIATY W KIELICHU, 1936</i> | olej, płótno | 63.5 x 49 cm
88. Jan Cybis
KWIATY W KIELICHU, 1936
olej, płótno,
est.: 40 000 - 45 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 35 000 PLN
uzyskana: 50 000 PLN

 Stanisław Eleszkiewicz | <i>MĘŻCZYZNA PRZY STOLE</i> | tempera, papier | 75 x 74 cm
89. Stanisław Eleszkiewicz
MĘŻCZYZNA PRZY STOLE
tempera, papier
est.: 15 000 - 25 000 PLN
uzyskana: 19 000 PLN

 Józef Czapski | <i>GRUSZKI NA STOLE, 1971</i> | olej, płótno | 24 x 41 cm
90. Józef Czapski
GRUSZKI NA STOLE, 1971
olej, płótno,
est.: 15 000 - 20 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 10 000 PLN
uzyskana: 35 000 PLN

 Jan Szancenbach | <i>PEJZAŻ NORWESKI Z OKRĘTEM, 1987</i> | olej, płótno | 85 x 95 cm
91. Jan Szancenbach
PEJZAŻ NORWESKI Z OKRĘTEM,...
olej, płótno,
est.: 15 000 - 20 000 PLN

 Jan Szancenbach | <i>PEJZAŻ Z HARENDY, 1995</i> | olej, płótno | 65.3 x 75.5 cm
92. Jan Szancenbach
PEJZAŻ Z HARENDY, 1995
olej, płótno,
est.: 15 000 - 20 000 PLN
uzyskana: 10 000 PLN

 Mela - (Melania Mutermilch) Muter | <i>WIDOK AWIGNONU, ok. 1930</i> | olej, dykta | 54 x 65 cm
93. Mela - (Melania Mutermilch) Muter
WIDOK AWIGNONU, OK. 1930
olej, dykta,
est.: 150 000 - 200 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 120 000 PLN
uzyskana: 148 000 PLN

 Rajmund Kanelba | <i>LEŻĄCA KOBIETA</i> | tusz, papier | 26.7 x 42.3 cm
94. Rajmund Kanelba
LEŻĄCA KOBIETA
tusz, papier
est.: 2 000 - 3 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 1 000 PLN
uzyskana: 6 000 PLN

 Jakub (Jacques) Zucker | <i>PLAC ST. ANDRÉ DES ARTS W PARYŻU</i> | olej, płótno | 54 x 65 cm
95. Jakub (Jacques) Zucker
PLAC ST. ANDRÉ DES ARTS W...
olej, płótno
est.: 12 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 10 000 PLN