Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 14 października 2012

14 października 2012 - Hotel Bristol - Warszawa

( od dn. 1 października)

początek << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna >> koniec

 Jan Tarasin | <i>GAZETA, 1993</i> | olej, płótno | 110 x 139 cm
96. Jan Tarasin
GAZETA, 1993
olej, płótno
est.: 80 000 - 120 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 60 000 PLN
uzyskana: 79 000 PLN

 Alicja Wahl | <i>DWIE POSTACI, 1993</i> | olej, płótno | 110.5 x 100 cm
97. Alicja Wahl
DWIE POSTACI, 1993
olej, płótno
est.: 6 000 - 8 000 PLN
wywoławcza: 4 000 PLN

 Jacek Waltoś | <i>WOŁANIE III, 1995</i> | olej, grunt akrylowy, płótno | 100 x 81 cm
98. Jacek Waltoś
WOŁANIE III, 1995
olej, grunt akrylowy, płótno
est.: 9 000 - 12 000 PLN
wywoławcza: 6 000 PLN

 Zdzisław Beksiński | <i>BEZ TYTUŁU, 1976	</i> | olej, płyta pilśniowa | 77 x 74 cm
100. Zdzisław Beksiński
BEZ TYTUŁU, 1976
olej, płyta pilśniowa
est.: 70 000 - 90 000 PLN
wywoławcza: 60 000 PLN

 Igor Mitoraj | <i>ASKLEPIOS, 1988</i> | brąz patynowany, kamień | 38 x  cm
101. Igor Mitoraj
ASKLEPIOS, 1988
brąz patynowany, kamień
est.: 25 000 - 35 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 18 000 PLN
uzyskana: 35 000 PLN

 Igor Mitoraj | <i>TORSO </i> | brąz, podstawa kamienna | 29.3 x  cm
102. Igor Mitoraj
TORSO
brąz, podstawa kamienna
est.: 20 000 - 30 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 13 000 PLN

 Jan Lebenstein | <i>DIMANCHE AU SOLEIL, 1969</i> | długopis, tusz pióro, pędzel, papier | 43.5 x 53 cm
103. Jan Lebenstein
DIMANCHE AU SOLEIL, 1969
długopis, tusz pióro, pędzel, papier
est.: 15 000 - 18 000 PLN
wywoławcza: 12 000 PLN
uzyskana: 12 000 PLN

 Józef Szajna | <i>WSCHÓD SŁOŃCA, 1986</i> | technika mieszana, collage | 114 x 84.5 cm
104. Józef Szajna
WSCHÓD SŁOŃCA, 1986
technika mieszana, collage
est.: 30 000 - 40 000 PLN
wywoławcza: 28 000 PLN

 Andrzej Szewczyk | <i>BEZ TYTUŁU, 1988</i> | drewno, ścinki kredek, olej | 50 x 36 cm
105. Andrzej Szewczyk
BEZ TYTUŁU, 1988
drewno, ścinki kredek, olej,
est.: 12 000 - 15 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 9 000 PLN
uzyskana: 24 000 PLN

 Stanisław Młodożeniec  | <i>BEZ TYTUŁU, 2012</i> | akryl, olej, gwasz, papier | 54.5 x 80.5 cm
106. Stanisław Młodożeniec
BEZ TYTUŁU, 2012
akryl, olej, gwasz, papier
est.: 4 000 - 6 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 3 500 PLN

 Jakub Julian Ziółkowski | <i>YODOK, 2011 (multipl)</i> | gwasz, tusz, ołówek, klej polimerowy, papier | 41.8 x 34 cm
107. Jakub Julian Ziółkowski
YODOK, 2011 (MULTIPL)
gwasz, tusz, ołówek, klej polimerowy, papier
est.: 4 000 - 6 000 PLN
wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 3 500 PLN

 Jacek Pałucha | <i>KAPRYŚNA GWIAZDECZKA, 2012</i> | olej, płótno | 50 x 70.5 cm
108. Jacek Pałucha
KAPRYŚNA GWIAZDECZKA, 2012
olej, płótno
est.: 4 000 - 6 000 PLN
wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 3 400 PLN