Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 9 grudnia 2012

9 grudnia 2012 - Hotel Bristol - Warszawa

( od dn. 26 listopada)

 Aukcja Charytatywna | <i>Wino Jerke z etykietą S. Elsnera</i> | zobacz w opisie |  x  cm
97. Aukcja Charytatywna
WINO JERKE Z ETYKIETĄ S....
zobacz w opisie
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 100 PLN
uzyskana: 2 600 PLN

            | <i>PIERŚCIONEK ZŁOTY, początek XX w.</i> | zobacz opis |  x  cm
98.
zobacz opis
est.: 4 000 - 5 000 PLN
wywoławcza: 2 500 PLN

            | <i>BROSZA ZŁOTA, Warszawa, koniec XIX w.</i> | zobacz opis |  x  cm
99.
BROSZA ZŁOTA, WARSZAWA,...
zobacz opis
est.: 5 000 - 6 000 PLN
wywoławcza: 4 000 PLN

            | <i>PIERŚCIONEK ZŁOTY, początek XX w.</i> | zobacz w opisie |  x  cm
100.
zobacz w opisie
est.: 6 000 - 8 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 5 000 PLN

            | <i>BROSZA ZŁOTA, Polska, 1880</i> | zobacz opis |  x  cm
101.
BROSZA ZŁOTA, POLSKA, 1880
zobacz opis
est.: 5 000 - 6 000 PLN
wywoławcza: 4 000 PLN

102.
zobacz opis
est.: 2 000 - 2 500 PLN
wywoławcza: 1 500 PLN

            | <i>PIERŚCIONEK ZŁOTY, Warszawa, 1908-1915</i> | zobacz opis |  x  cm
103.
zobacz opis
est.: 4 000 - 5 000 PLN
wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 3 000 PLN

            | <i>PIERŚCIONEK ZŁOTO-SREBRNY, początek XX w.</i> | zobacz opis |  x  cm
104.
PIERŚCIONEK ZŁOTO-SREBRNY,...
zobacz opis
est.: 1 500 - 2 000 PLN
wywoławcza: 1 000 PLN
uzyskana: 1 100 PLN

            | <i>DEWIZKA ZŁOTA, Rosja, początek XX w.</i> | zobacz opis |  x  cm
105.
DEWIZKA ZŁOTA, ROSJA,...
zobacz opis
est.: 5 000 - 6 000 PLN
wywoławcza: 4 000 PLN
uzyskana: 4 000 PLN

 Kazimierz Mikulski | <i>PRZED WIECZOREM, lata 60. XX w.</i> | olej, deska | 71 x 50 cm
106. Kazimierz Mikulski
olej, deska
est.: 40 000 - 60 000 PLN
wywoławcza: 35 000 PLN

 Jacek Yerka | <i>KALENDARZ JABŁKOWY, 2012</i> | akryl, płótno | 73 x 73 cm
107. Jacek Yerka
KALENDARZ JABŁKOWY, 2012
akryl, płótno,
est.: 35 000 - 45 000 PLN
wywoławcza: 25 000 PLN
uzyskana: 38 000 PLN

 Stanisław Baj  | <i>PEJZAŻ</i> | olej, płótno | 61.5 x 120.2 cm
108. Stanisław Baj
PEJZAŻ
olej, płótno
est.: 12 000 - 15 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 6 000 PLN