Aukcja  Sztuki Dawnej i Współczesnej 17 marca 2013
Władysław Czachórski - aukcja 17.03.2013

17 marca 2013 - Hotel Bristol - Warszawa

(od dn. 4 marca)

początek << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna >> koniec

 Arika Madeyska | <i>PEJZAŻ, ok. 1959</i> | olej, płótno naklejone na sklejkę | 51 x 37 cm
99. Arika Madeyska
PEJZAŻ, OK. 1959
olej, płótno naklejone na sklejkę,
est.: 8 000 - 10 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 3 000 PLN

 Jarosław Modzelewski | <i>MAZOWSZE, Z CYKLU POWÓDŹ, 1997</i> | akwarela, papier | 50 x 70 cm
100. Jarosław Modzelewski
MAZOWSZE, Z CYKLU POWÓDŹ, 1997
akwarela, papier,
est.: 6 000 - 10 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 2 000 PLN
uzyskana: 3 200 PLN

 Marian Czapla | <i>OPŁAKIWANIE, 1991</i> | olej, płótno | 179 x 120 cm
101. Marian Czapla
OPŁAKIWANIE, 1991
olej, płótno,
est.: 8 000 - 10 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 8 500 PLN

 Jan Tarasin | <i>SYTUACJA NIEWYJAŚNIONA (dyptyk), 1991</i> | olej, płótno | 150 x 260 cm
102. Jan Tarasin
SYTUACJA NIEWYJAŚNIONA...
olej, płótno
est.: 130 000 - 160 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej   wywoławcza: 120 000 PLN
uzyskana: 138 000 PLN