Aukcja Sztuki Dawnej - 17.06.2018 - Informacje

AUKCJA MALARSTWA - 17 06 2018

Informacje o aukcji
Złóż zlecenie/zarejestruj się na aukcję

Piotr Michałowski | <i>POCZTYLION FRANCUSKI, 1832 – 1835</i> | akwarela, ołówek, papier | 30 x 24.4 cm
1. Piotr Michałowski
POCZTYLION FRANCUSKI, 1832...
akwarela, ołówek, papier,
est.: 18 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 15 000 PLN
uzyskana: 17 000 PLN
Juliusz Kossak | <i>KLACZ ZE ¬REBIĘCIEM</i> | akwarela, papier | 20 x 28.5 cm
2. Juliusz Kossak
KLACZ ZE ¬REBIĘCIEM
akwarela, papier,
est.: 20 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 19 000 PLN

Juliusz Kossak | <i>PYTANIE O DROGĘ, 1895</i> | akwarela, tektura | 25 x 34.2 cm
3. Juliusz Kossak
PYTANIE O DROGĘ, 1895
akwarela, tektura,
est.: 16 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 15 000 PLN
uzyskana: 24 000 PLN
Juliusz Kossak | <i>LUZAK W POCHODZIE WOJSKA, 1887</i> | akwarela, gwasz, papier | 46.5 x 37.5 cm
4. Juliusz Kossak
LUZAK W POCHODZIE WOJSKA, 1887
akwarela, gwasz, papier,
est.: 25 000 - 40 000 PLN
wywoławcza: 20 000 PLN
uzyskana: 43 000 PLN
Alfred Wierusz-Kowalski | <i>JAZDA SANIAMI</i> | olej, deska | 22.6 x 13 cm
5. Alfred Wierusz-Kowalski
JAZDA SANIAMI
olej, deska,
est.: 55 000 - 85 000 PLN
wywoławcza: 49 000 PLN
uzyskana: 65 000 PLN
Julian Fałat | <i>DWAJ JE¬D¬CY, przed / lub 1914</i> | akwarela, papier | 42.5 x 77.5 cm
6. Julian Fałat
DWAJ JE¬D¬CY, PRZED / LUB 1914
akwarela, papier,
est.: 30 000 - 50 000 PLN
wywoławcza: 28 000 PLN

Teodor Axentowicz | <i>HUCUŁKA Z DZBANEM</i> | pastel, akwarela, papier | 60 x 45.2 cm
7. Teodor Axentowicz
HUCUŁKA Z DZBANEM
pastel, akwarela, papier,
est.: 30 000 - 40 000 PLN
wywoławcza: 28 000 PLN
uzyskana: 28 000 PLN
Roman Kochanowski | <i>O ZACHODZIE. ZBIERANIE CHRUSTU, ok. 1895</i> | olej, deska | 29 x 18.5 cm
8. Roman Kochanowski
O ZACHODZIE. ZBIERANIE...
olej, deska,
est.: 12 000 - 20 000 PLN
wywoławcza: 10 000 PLN
uzyskana: 23 000 PLN
Zygmunt Sidorowicz | <i>SZATRY CYGAŃSKIE, 1877</i> | olej, deska | 20.8 x 37 cm
9. Zygmunt Sidorowicz
SZATRY CYGAŃSKIE, 1877
olej, deska,
est.: 60 000 - 80 000 PLN
wywoławcza: 55 000 PLN
uzyskana: 55 000 PLN
Władysław Czachórski | <i>BLASK KLEJNOTU, 1897</i> | olej, płótno dublowane | 55.5 x 76 cm
10. Władysław Czachórski
BLASK KLEJNOTU, 1897
olej, płótno dublowane,
est.: 500 000 - 700 000 PLN
wywoławcza: 450 000 PLN
uzyskana: 740 000 PLN
Aleksander Orłowski | <i>HUSARZ, 1818</i> | akwarela, gwasz, papier | 23.8 x 18.3 cm
11. Aleksander Orłowski
HUSARZ, 1818
akwarela, gwasz, papier,
est.: 9 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 8 000 PLN
uzyskana: 15 000 PLN
Piotr Michałowski | <i>SCENA ULICZNA ..., 1832-1835</i> | akwarela, ołówek, papier | 14.6 x 21 cm
12. Piotr Michałowski
SCENA ULICZNA ..., 1832-1835
akwarela, ołówek, papier,
est.: 50 000 - 60 000 PLN
wywoławcza: 45 000 PLN