Aukcja Sztuki Współczesnej - 17.06.2018 - Informacje

AUKCJA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ - 17 06 2018

Informacje o aukcji
Złóż zlecenie/zarejestruj się na aukcję

Jerzy Nowosielski | <i>GIMNASTYCZKA, ok. 1955</i> | gwasz, tusz pióro, papier  | 42.2 x 29.5 cm
101. Jerzy Nowosielski
GIMNASTYCZKA, OK. 1955
gwasz, tusz pióro, papier ,
est.: 16 000 - 20 000 PLN
wywoławcza: 14 000 PLN
uzyskana: 18 000 PLN
Teresa Pągowska | <i>PORTRET RUDEJ, 1990</i> | akryl, tempera, płótno | 139.5 x 130 cm
102. Teresa Pągowska
PORTRET RUDEJ, 1990
akryl, tempera, płótno,
est.: 150 000 - 200 000 PLN
wywoławcza: 130 000 PLN
uzyskana: 140 000 PLN
Erna Rosenstein | <i>BEZ TYTUŁU, 1994</i> | technika mieszana, sklejka | 30.8 x 36.2 cm
103. Erna Rosenstein
BEZ TYTUŁU, 1994
technika mieszana, sklejka,
est.: 8 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 11 000 PLN
Erna Rosenstein | <i>OSOBNA PORA, 1971</i> | tempera, węgiel, płótno | 74 x 60.5 cm
104. Erna Rosenstein
OSOBNA PORA, 1971
tempera, węgiel, płótno,
est.: 100 000 - 120 000 PLN
wywoławcza: 85 000 PLN
uzyskana: 162 000 PLN
Kazimierz Mikulski | <i>PATRZĄ NA NAS, 1984</i> | olej, płótno | 50 x 40.5 cm
105. Kazimierz Mikulski
PATRZĄ NA NAS, 1984
olej, płótno,
est.: 100 000 - 130 000 PLN
wywoławcza: 95 000 PLN
uzyskana: 108 000 PLN
Jerzy Nowosielski | <i>GÓRSKA DROGA, 1961</i> | olej, płótno | 60 x 80 cm
106. Jerzy Nowosielski
GÓRSKA DROGA, 1961
olej, płótno,
est.: 130 000 - 180 000 PLN
wywoławcza: 100 000 PLN

Jerzy Nowosielski | <i>PORTRET KOBIETY W OKULARACH, 1973</i> | olej, płótno | 35.5 x 27 cm
107. Jerzy Nowosielski
olej, płótno,
est.: 60 000 - 120 000 PLN
wywoławcza: 50 000 PLN
uzyskana: 60 000 PLN
Tadeusz Kantor | <i>BEZ TYTUŁU (POSTAĆ Z OBRAZEM), ok. 1987</i> | tusz sepiowy, pióro, papier | 32 x 25.8 cm
108. Tadeusz Kantor
BEZ TYTUŁU (POSTAĆ Z...
tusz sepiowy, pióro, papier,
est.: 6 000 - 12 000 PLN
wywoławcza: 4 000 PLN
uzyskana: 7 000 PLN
Tadeusz Kantor | <i>BEZ TYTUŁU</i> | tusz, pióro akwarela, papier kremowy | 18 x 26.5 cm
109. Tadeusz Kantor
BEZ TYTUŁU
tusz, pióro akwarela, papier...,
est.: 8 000 - 14 000 PLN
wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 9 500 PLN
Jan Lebenstein | <i>VUE DES DIABLERETS, 1982</i> | ołówek, tusz pióro, pastel, gwasz, papier | 57 x 93 cm
110. Jan Lebenstein
VUE DES DIABLERETS, 1982
ołówek, tusz pióro, pastel,...,
est.: 20 000 - 30 000 PLN
wywoławcza: 18 000 PLN

Jan Lebenstein | <i>FIGURA KREŚLONA, 1957</i> | olej, płótno | 110 x 70 cm
111. Jan Lebenstein
FIGURA KREŚLONA, 1957
olej, płótno,
est.: 80 000 - 140 000 PLN
wywoławcza: 60 000 PLN
uzyskana: 166 000 PLN
Jan Lebenstein | <i>FIGURE AXIALE, 1960</i> | olej, płótno | 130 x 97 cm
112. Jan Lebenstein
FIGURE AXIALE, 1960
olej, płótno,
est.: 150 000 - 200 000 PLN
wywoławcza: 130 000 PLN
uzyskana: 158 000 PLN