.. na tej aukcji:
painting of Jerzy Duda Gracz

AUKCJA MALARSTWA - 03 06 2012

Piotr Stachiewicz | <i>DZIEWCZYNA Z KORONKĄ WE WŁOSACH</i> | pastel, papier | 45 x 61.5 cm
1. Piotr Stachiewicz
DZIEWCZYNA Z KORONKĄ WE...
est.: 6 000 - 8 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 5 000 PLN
Jerzy Kossak | <i>AMAZONKA, 1925</i> | akwarela, papier | 24.5 x 18 cm
2. Jerzy Kossak
AMAZONKA, 1925
akwarela, papier,
est.: 3 000 - 4 000 PLN
wywoławcza: 2 000 PLN
uzyskana: 6 000 PLN
Leon Wyczółkowski | <i>ZAKOLE WISŁY POD KRAKOWEM, 1913</i> | akwarela, papier | 23 x 41.2 cm
3. Leon Wyczółkowski
ZAKOLE WISŁY POD KRAKOWEM,...
akwarela, papier
est.: 15 000 - 18 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej  wywoławcza: 12 000 PLN
uzyskana: 18 000 PLN
Stanisław Jarocki | <i>BARBAKAN I BRAMA FLORIAŃSKA, przed 1926</i> | akwarela, ołówek, papier | 49.5 x 69.5 cm
4. Stanisław Jarocki
akwarela, ołówek, papier
est.: 6 000 - 8 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN

Wiktor Korecki | <i>WRZOSY WŚRÓD SOSEN I BRZÓZ</i> | olej, płótno | 65.5 x 94.5 cm
5. Wiktor Korecki
WRZOSY WŚRÓD SOSEN I BRZÓZ
olej, płótno,
est.: 8 000 - 12 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 6 500 PLN
Stanisław Żukowski | <i>PRZEDWIOŚNIE, 1937</i> | olej, tektura | 55 x 38.5 cm
6. Stanisław Żukowski
PRZEDWIOŚNIE, 1937
olej, tektura
est.: 40 000 - 50 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej  wywoławcza: 35 000 PLN
uzyskana: 41 000 PLN
Zdzisław Jasiński | <i>ŚPIĄCA WENUS</i> | olej, płótno naklejone na tekturę | 32.5 x 80 cm
7. Zdzisław Jasiński
ŚPIĄCA WENUS
olej, płótno naklejone na...
est.: 12 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 11 000 PLN
uzyskana: 14 000 PLN
Vlastimil Hofman | <i>POŚWISTY, 1917</i> | olej, płótno | 40 x 40 cm
9. Vlastimil Hofman
POŚWISTY, 1917
olej, płótno
est.: 30 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 20 000 PLN
uzyskana: 46 000 PLN
Zdzisław Jasiński | <i>AMORY</i> | olej, płótno naklejone na tekturę | 32.5 x 80 cm
10. Zdzisław Jasiński
AMORY
olej, płótno naklejone na...
est.: 10 000 - 12 000 PLN
wywoławcza: 9 000 PLN
uzyskana: 9 000 PLN
Włodzimierz Tetmajer | <i>NAD STAWEM W BRONOWICACH, ok. 1910</i> | olej, płótno | 95 x 165 cm
11. Włodzimierz Tetmajer
olej, płótno
est.: 100 000 - 120 000 PLN
wywoławcza: 85 000 PLN
uzyskana: 90 000 PLN
Wojciech Weiss | <i>TADZIO Z ZABAWKAMI, 1902</i> | olej, płótno | 50.5 x 65 cm
12. Wojciech Weiss
TADZIO Z ZABAWKAMI, 1902
olej, płótno,
est.: 25 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 20 000 PLN

Julian Fałat | <i>SIANOKOSY W OSIEKU, 1917</i> | akwarela, papier | 46 x 80 cm
13. Julian Fałat
SIANOKOSY W OSIEKU, 1917
akwarela, papier
est.: 30 000 - 40 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej  wywoławcza: 23 000 PLN
uzyskana: 35 000 PLN