.. na tej aukcji:
painting of Piotr Stachiewicz

AUKCJA MALARSTWA - 08 12 2013

Stanisław Wyspiański | <i>WIDOK WIADUKTU KOLEJOWEGO NAD UL. LUBICZ</i> | pastel, papier naklejony na tekturkę | 15.5 x 24.5 cm
1. Stanisław Wyspiański
pastel, papier naklejony na...,
est.: 15 000 - 20 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej  wywoławcza: 9 000 PLN
uzyskana: 16 000 PLN
Julian Fałat | <i>KOŚCIÓŁ W MIKUSZOWICACH KRAKOWSKICH, 1912</i> | akwarela, papier | 56 x 39 cm
2. Julian Fałat
KOŚCIÓŁ W MIKUSZOWICACH...
akwarela, papier,
est.: 20 000 - 30 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej  wywoławcza: 10 000 PLN
uzyskana: 17 000 PLN
Wojciech Kossak | <i>OGRÓD PRZED PAŁACEM W ZAGÓRZANACH, 1909</i> | olej, tektura | 32 x 40 cm
3. Wojciech Kossak
OGRÓD PRZED PAŁACEM W...
olej, tektura,
est.: 8 000 - 12 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej  wywoławcza: 4 000 PLN
uzyskana: 14 000 PLN
Alfons Karpiński | <i>BUKIET MAKÓW, lata 30. XX w.</i> | olej, tektura | 97 x 69 cm
4. Alfons Karpiński
BUKIET MAKÓW, LATA 30. XX W.
olej, tektura
est.: 25 000 - 35 000 PLN
uzyskana: 28 000 PLN
Stefan Filipkiewicz | <i>ZIMOWY PEJZAŻ PODGÓRSKI</i> | akwarela, gwasz, papier | 20.4 x 30.4 cm
5. Stefan Filipkiewicz
ZIMOWY PEJZAŻ PODGÓRSKI
akwarela, gwasz, papier,
est.: 1 500 - 2 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej  wywoławcza: 900 PLN
uzyskana: 2 000 PLN
Julian Fałat | <i>Z POLESIA. ZIMA</i> | akwarela, gwasz, tektura | 29.7 x 65 cm
6. Julian Fałat
Z POLESIA. ZIMA
akwarela, gwasz, tektura
est.: 25 000 - 30 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej  wywoławcza: 15 000 PLN
uzyskana: 44 000 PLN
Jerzy Kossak | <i>ODWRÓT WIELKIEJ ARMII SPOD MOSKWY, 1935</i> | olej, sklejka | 30 x 40 cm
7. Jerzy Kossak
ODWRÓT WIELKIEJ ARMII SPOD...
olej, sklejka,
est.: 9 000 - 12 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej  wywoławcza: 7 000 PLN
uzyskana: 10 000 PLN
Wojciech Kossak | <i>KIRASJER FRANCUSKI, 1902</i> | olej, deska | 36.2 x 45.7 cm
8. Wojciech Kossak
KIRASJER FRANCUSKI, 1902
olej, deska,
est.: 20 000 - 30 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej  wywoławcza: 14 000 PLN
uzyskana: 51 000 PLN
Władysław Chmieliński (Stachowicz) | <i>SANIE W LESIE</i> | olej, tektura | 25 x 34.8 cm
9. Władysław Chmieliński (Stachowicz)
SANIE W LESIE
olej, tektura,
est.: 4 000 - 6 000 PLN
wywoławcza: 2 000 PLN
uzyskana: 5 000 PLN
Jaroslav  Vešin  | <i>SANNA. DZIEWCZYNA W SANIACH, ok. 1900</i> | olej, deska | 20.7 x 32 cm
10. Jaroslav Vešin
olej, deska,
est.: 30 000 - 40 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej  wywoławcza: 20 000 PLN
uzyskana: 20 000 PLN
Stefan Filipkiewicz | <i>ŚNIEG NA PODHALU, ok. 1920</i> | olej, tektura | 34.5 x 49.8 cm
11. Stefan Filipkiewicz
ŚNIEG NA PODHALU, OK. 1920
olej, tektura,
est.: 8 000 - 12 000 PLN
ten obiekt nie ma ceny rezerwowej  wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 21 000 PLN
Teodor Axentowicz | <i>DZIEWCZYNKA Z MISĄ</i> | olej, tektura | 35 x 24.5 cm
12. Teodor Axentowicz
DZIEWCZYNKA Z MISĄ
olej, tektura,
est.: 15 000 - 20 000 PLN
uzyskana: 22 000 PLN