.. na tej aukcji:
painting of Kazimierz Mikulski

AUKCJA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ - 16 06 2015

Wojciech Fangor | <i>BŁĘKITNE WIADRO I LEJEK, 1954</i> | olej, płótno | 83 x 66 cm
1. Wojciech Fangor
BŁĘKITNE WIADRO I LEJEK, 1954
olej, płótno
est.: 90 000 - 120 000 PLN
wywoławcza: 80 000 PLN
uzyskana: 145 000 PLN
Jerzy Stajuda  | <i>HARPIA, 1975</i> | olej, płótno | 60.5 x 81 cm
2. Jerzy Stajuda
HARPIA, 1975
olej, płótno,
est.: 12 000 - 18 000 PLN
wywoławcza: 10 000 PLN
uzyskana: 11 000 PLN
Teresa Rudowicz | <i>BEZ TYTUŁU, 1958</i> | olej, technika własna, płótno | 65 x 50 cm
3. Teresa Rudowicz
BEZ TYTUŁU, 1958
olej, technika własna, płótno,
est.: 15 000 - 18 000 PLN
wywoławcza: 12 000 PLN
uzyskana: 14 000 PLN
Alfons Mazurkiewicz | <i>5 MINUS/68, 1968</i> | olej, płótno | 135 x 99.5 cm
4. Alfons Mazurkiewicz
5 MINUS/68, 1968
olej, płótno,
est.: 15 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 10 000 PLN

Jerzy Nowosielski | <i>KOMPOZYCJA ABSTRAKCYJNA, 1969</i> | olej, deska | 100 x 71 cm
5. Jerzy Nowosielski
KOMPOZYCJA ABSTRAKCYJNA, 1969
olej, deska,
est.: 200 000 - 300 000 PLN
wywoławcza: 180 000 PLN
uzyskana: 400 000 PLN
Alfons Mazurkiewicz | <i>DOM, 1960</i> | olej, płótno | 90 x 115 cm
6. Alfons Mazurkiewicz
DOM, 1960
olej, płótno,
est.: 15 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 10 000 PLN
uzyskana: 13 000 PLN
Leszek  Nowosielski  | <i>ABSTRAKCJA CERAMICZNA, lata 80. XX w.</i> | technika własna | 85 x 40 cm
7. Leszek Nowosielski
technika własna
est.: 16 000 - 20 000 PLN
wywoławcza: 15 000 PLN

Henryk Musiałowicz | <i>Z CYKLU „HARNASIE“, 1978</i> | technika mieszana, płyta pilśniowa | 70.5 x 90 cm
8. Henryk Musiałowicz
Z CYKLU...
technika mieszana, płyta...
est.: 10 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 8 000 PLN

Marian Warzecha | <i>KOMPOZYCJA, 1961</i> | olej, collage, tektura naklejona na płótno | 35.5 x 47 cm
9. Marian Warzecha
KOMPOZYCJA, 1961
olej, collage, tektura...
est.: 14 000 - 20 000 PLN
wywoławcza: 12 000 PLN
uzyskana: 14 000 PLN
Henryk Musiałowicz | <i>REMINISCENCJE, 1975-1980</i> | technika mieszana, płyta pilśniowa | 72 x 52.5 cm
10. Henryk Musiałowicz
REMINISCENCJE, 1975-1980
technika mieszana, płyta...,
est.: 10 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 6 000 PLN
Stanisław  Żółtowski  | <i>PEJZAŻ Z WENECJI (MOJA WENECJA), 1960</i> | olej, płótno | 100 x 130 cm
11. Stanisław Żółtowski
PEJZAŻ Z WENECJI (MOJA...
olej, płótno
est.: 6 000 - 8 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 5 500 PLN
Tadeusz Brzozowski | <i>MYTO, 1963</i> | olej, płótno | 94 x 99.5 cm
12. Tadeusz Brzozowski
MYTO, 1963
olej, płótno,
est.: 100 000 - 180 000 PLN
wywoławcza: 70 000 PLN
uzyskana: 275 000 PLN