okładka katalogu aukcji sztuki dawnej 20 marca 2016

AUKCJA MALARSTWA - 20 03 2016

Informacje o aukcji
Złóż zlecenie/zarejestruj się na aukcję

Jan Stanisławski | <i>Łąka, lata 80. XIX w</i> | olej, płótno naklejone na tekturę | 21.7 x 30.2 cm
1. Jan Stanisławski
ŁĄKA, LATA 80. XIX W
olej, płótno naklejone na...,
est.: 70 000 - 120 000 PLN
wywoławcza: 50 000 PLN
uzyskana: 130 000 PLN
Leon Wyczółkowski | <i>Bukiet mieczyków. Gladiole, 1909</i> | pastel, karton | 85.5 x 61.5 cm
2. Leon Wyczółkowski
pastel, karton,
est.: 120 000 - 160 000 PLN
wywoławcza: 60 000 PLN
uzyskana: 110 000 PLN
Vlastimil Hofman | <i>DZIEWCZYNA W PEJZAŻU ZE ŚW. SEBASTIANEM, 1914</i> | olej, tektura | 33 x 25 cm
3. Vlastimil Hofman
olej, tektura,
est.: 30 000 - 40 000 PLN
wywoławcza: 25 000 PLN
uzyskana: 38 000 PLN
Edward Okuń | <i>JULIO (MŁODOŚĆ), 1907</i> | olej, płótno | 30.8 x 30.5 cm
4. Edward Okuń
JULIO (MŁODOŚĆ), 1907
olej, płótno,
est.: 25 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 15 000 PLN
uzyskana: 21 000 PLN
Stanisław Żukowski | <i>PRZEDWIOŚNIE, ok. 1930</i> | olej, płótno | 66 x 84 cm
5. Stanisław Żukowski
PRZEDWIOŚNIE, OK. 1930
olej, płótno,
est.: 50 000 - 80 000 PLN
wywoławcza: 40 000 PLN
uzyskana: 62 000 PLN
Józef Mehoffer | <i>W ORANŻERII, ok. 1900</i> | olej, deska | 26.5 x 34 cm
6. Józef Mehoffer
W ORANŻERII, OK. 1900
olej, deska,
est.: 70 000 - 90 000 PLN
wywoławcza: 55 000 PLN
uzyskana: 114 000 PLN
Leon Wyczółkowski | <i>AUTOPORTRET, 1926</i> | autolitografia, papier | 37.5 x 48.8 cm
7. Leon Wyczółkowski
AUTOPORTRET, 1926
autolitografia, papier,
est.: 8 000 - 10 000 PLN
wywoławcza: 4 000 PLN
uzyskana: 13 000 PLN
Leon Wyczółkowski | <i>KWIATY, 1914</i> | akwarela, ołówek, papier | 54.8 x 74.4 cm
8. Leon Wyczółkowski
KWIATY, 1914
akwarela, ołówek, papier,
est.: 40 000 - 60 000 PLN
wywoławcza: 35 000 PLN
uzyskana: 35 000 PLN
Jacek Malczewski | <i>Autoportret, 1908</i> | olej, tektura | 88 x 65 cm
9. Jacek Malczewski
AUTOPORTRET, 1908
olej, tektura,
est.: 500 000 - 800 000 PLN
wywoławcza: 400 000 PLN
uzyskana: 750 000 PLN
Stanisław Kaczor Batowski | <i>ZBIERANIE PAPROCI, przed 1901/1902</i> | akwarela,gwasz,tusz lawowany,pędzel,pióro karton | 41 x 31.2 cm
10. Stanisław Kaczor Batowski
ZBIERANIE PAPROCI, PRZED...
akwarela,gwasz,tusz...,
est.: 6 000 - 8 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 5 000 PLN
Marcel Johann von Zadorecki  | <i>DZIEWCZYNA Z RÓŻĄ, 1868</i> | olej, płótno | 78.8 x 63 cm
11. Marcel Johann von Zadorecki
DZIEWCZYNA Z RÓŻĄ, 1868
olej, płótno,
est.: 8 000 - 12 000 PLN
wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 10 000 PLN
Wincenty Łukasz Mrzygłód  | <i>DZIEWCZYNA Z NARĘCZEM RÓŻ, 1949</i> | olej, płótno | 102 x 68 cm
12. Wincenty Łukasz Mrzygłód
DZIEWCZYNA Z NARĘCZEM RÓŻ,...
olej, płótno,
est.: 15 000 - 20 000 PLN
wywoławcza: 10 000 PLN
uzyskana: 15 000 PLN