Władysław Ślewiński - Aukcja Malarstwa - 16.10.2016

AUKCJA MALARSTWA - 16 10 2016

Henryk Siemiradzki | <i>TARAS OGRODOWY</i> | olej, płótno naklejone na tekturę | 21 x 26.1 cm
1. Henryk Siemiradzki
TARAS OGRODOWY
olej, płótno naklejone na...
est.: 15 000 - 30 000 PLN
wywoławcza: 7 000 PLN
uzyskana: 21 000 PLN
Błażej  Iwanowski  | <i>WNĘTRZE ZAMKU KRÓLEWSKIEGO W WARSZAWIE, XX.</i> | olej, tektura | 35.5 x 46.4 cm
2. Błażej Iwanowski
olej, tektura,
est.: 4 000 - 6 000 PLN
wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 3 000 PLN
Stanisław Kaczor Batowski | <i>PAŁAC W SZAMRAJÓWCE, 1912</i> | olej, karton naklejony na tekturę | 34.7 x 26.7 cm
3. Stanisław Kaczor Batowski
PAŁAC W SZAMRAJÓWCE, 1912
olej, karton naklejony na...,
est.: 5 000 - 10 000 PLN
wywoławcza: 3 000 PLN

Tadeusz Styka | <i>JASNOWŁOSA</i> | olej, tektura | 60 x 48.5 cm
4. Tadeusz Styka
JASNOWŁOSA
olej, tektura,
est.: 35 000 - 55 000 PLN
wywoławcza: 29 000 PLN
uzyskana: 36 000 PLN
Olga Boznańska | <i>Martwa natura z różami</i> | olej, tektura | 23.5 x 31.8 cm
5. Olga Boznańska
MARTWA NATURA Z RÓŻAMI
olej, tektura,
est.: 40 000 - 50 000 PLN
wywoławcza: 33 000 PLN
uzyskana: 55 000 PLN
Enrico  Gargiulo | <i>BRZEGI CAPRI</i> | olej, płótno | 38 x 64.5 cm
6. Enrico Gargiulo
BRZEGI CAPRI
olej, płótno
est.: 6 000 - 10 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN

Feliks Michał Wygrzywalski | <i>DZIEWCZYNA Z CAPRI</i> | olej, sklejka | 35 x 49 cm
7. Feliks Michał Wygrzywalski
DZIEWCZYNA Z CAPRI
olej, sklejka,
est.: 10 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 8 000 PLN
uzyskana: 8 000 PLN
Julian Fałat | <i>PEJZAŻ JESIENNY</i> | pastel, karton | 34.3 x 27.2 cm
8. Julian Fałat
PEJZAŻ JESIENNY
pastel, karton,
est.: 15 000 - 18 000 PLN
wywoławcza: 12 000 PLN
uzyskana: 13 000 PLN
Jacek Malczewski | <i>PEJZAŻ ZNAD WISŁY Z MUREM KLASZTORU NORBERTANEK </i> | olej, płótno naklejone na tekturę | 23.3 x 33.4 cm
9. Jacek Malczewski
PEJZAŻ ZNAD WISŁY Z MUREM...
olej, płótno naklejone na...,
est.: 35 000 - 45 000 PLN
wywoławcza: 30 000 PLN

Władysław Ślewiński | <i>WIDOK ZNAD LAÏTY, ok. 1910</i> | olej, płótno | 56 x 81 cm
10. Władysław Ślewiński
WIDOK ZNAD LAÏTY, OK....
olej, płótno,
est.: 300 000 - 400 000 PLN
wywoławcza: 240 000 PLN
uzyskana: 245 000 PLN
Leon Wyczółkowski | <i>KWITNĄCE JABŁONIE, 1933</i> | autolitografia, technika prószona, papier | 50 x 58 cm
11. Leon Wyczółkowski
KWITNĄCE JABŁONIE, 1933
autolitografia, technika...,
est.: 5 000 - 10 000 PLN
wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 6 500 PLN
Leon Wyczółkowski | <i>ANEMONY, 1924</i> | akwarela, pastel, papier | 46.2 x 63 cm
12. Leon Wyczółkowski
ANEMONY, 1924
akwarela, pastel, papier,
est.: 50 000 - 60 000 PLN
wywoławcza: 45 000 PLN