Maksymilian Gierymski - Aukcja Sztuki Dawnej - 11.12.2016

AUKCJA MALARSTWA - 11 12 2016

Informacje o aukcji
Złóż zlecenie/zarejestruj się na aukcję

Stanisław Wyspiański | <i>POLONIA, 1894</i> | węgiel, papier | 44 x 25 cm
1. Stanisław Wyspiański
POLONIA, 1894
węgiel, papier,
est.: 45 000 - 85 000 PLN
wywoławcza: 38 000 PLN
uzyskana: 39 000 PLN
Jan Matejko | <i>KRÓLEWICZ ZYGMUNT AUGUST</i> | ołówek, papier | 12.1 x 8.8 cm
2. Jan Matejko
KRÓLEWICZ ZYGMUNT AUGUST
ołówek, papier,
est.: 8 000 - 16 000 PLN
wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 11 000 PLN
Władysław Chmieliński (Stachowicz) | <i>PAŁAC W WILANOWIE, lata 30. XX w.</i> | akwarela, papier na tekturze | 50 x 70 cm
3. Władysław Chmieliński (Stachowicz)
akwarela, papier na tekturze,
est.: 10 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 7 000 PLN
uzyskana: 11 000 PLN
Jan Matejko | <i>MARIANNA Z MYSZKÓW RADZIWIŁŁOWA, przed 1860</i> | ołówek, papier | 14.1 x 9.5 cm
4. Jan Matejko
MARIANNA Z MYSZKÓW...
ołówek, papier,
est.: 8 000 - 16 000 PLN
wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 14 000 PLN
Juliusz Kossak | <i>PAN PASEK POD LACHOWICAMI, 1861</i> | olej, deska | 37 x 46 cm
5. Juliusz Kossak
PAN PASEK POD LACHOWICAMI,...
olej, deska,
est.: 120 000 - 180 000 PLN
wywoławcza: 90 000 PLN
uzyskana: 164 000 PLN
Wiktor Korecki | <i>ZACHÓD SŁOŃCA ZIMˇ, 1939</i> | olej, płótno | 25 x 40.3 cm
6. Wiktor Korecki
ZACHÓD SŁOŃCA ZIMˇ, 1939
olej, płótno,
est.: 4 000 - 8 000 PLN
wywoławcza: 3 000 PLN
uzyskana: 8 500 PLN
Michał Gorstkin Wywiórski | <i>ZIMOWY ZACHÓD, 1906</i> | olej, płótno | 69 x 88.5 cm
7. Michał Gorstkin Wywiórski
ZIMOWY ZACHÓD, 1906
olej, płótno,
est.: 18 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 15 000 PLN
uzyskana: 32 000 PLN
Iwan Trusz | <i>PEJZAŻ Z BRZOZAMI</i> | olej, tektura | 22.5 x 32.5 cm
8. Iwan Trusz
PEJZAŻ Z BRZOZAMI
olej, tektura,
est.: 12 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 9 000 PLN

Erno Erb  | <i>NA TARGU PRZED RATUSZEM WE LWOWIE</i> | olej, tektura | 48.5 x 69.2 cm
9. Erno Erb
NA TARGU PRZED RATUSZEM WE...
olej, tektura
est.: 10 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 8 000 PLN
uzyskana: 15 000 PLN
Leon Wyczółkowski | <i>BEGONIA, 1932</i> | akwarela, karton | 59.2 x 40.8 cm
10. Leon Wyczółkowski
BEGONIA, 1932
akwarela, karton,
est.: 40 000 - 60 000 PLN
wywoławcza: 35 000 PLN
uzyskana: 35 000 PLN
Stanisław Wyspiański | <i>WIDOK Z OKNA PRACOWNI, 1904</i> | pastel, karton | 47 x 61.2 cm
11. Stanisław Wyspiański
WIDOK Z OKNA PRACOWNI, 1904
pastel, karton,
est.: 150 000 - 300 000 PLN
wywoławcza: 120 000 PLN
uzyskana: 186 000 PLN
Bronisława Rychter-Janowska | <i>WŁOSKIE PODWÓRKO, ok. 1904</i> | olej, karton | 24.5 x 34 cm
12. Bronisława Rychter-Janowska
WŁOSKIE PODWÓRKO, OK. 1904
olej, karton,
est.: 8 000 - 12 000 PLN
wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 6 500 PLN