Kazimierz Mikulski - Aukcja Sztuki Współczesnej - 11.12.2016

AUKCJA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ - 11 12 2016

Informacje o aukcji
Złóż zlecenie/zarejestruj się na aukcję

Jan Tarasin | <i>HORYZONT, 1976</i> | olej, płótno | 65 x 81.5 cm
91. Jan Tarasin
HORYZONT, 1976
olej, płótno,
est.: 60 000 - 120 000 PLN
wywoławcza: 40 000 PLN
uzyskana: 73 000 PLN
Edward Krasiński  | <i>TORS KOBIETY W KLATCE, I POŁOWA LAT 50. XX w.</i> | tempera, dykta | 63 x 62.5 cm
92. Edward Krasiński
TORS KOBIETY W KLATCE, I...
tempera, dykta
est.: 30 000 - 60 000 PLN
wywoławcza: 28 000 PLN
uzyskana: 72 000 PLN
Jan Lebenstein | <i>BEZ TYTUŁU, 1969</i> | olej, płótno naklejone na płótno | 99.5 x 50 cm
93. Jan Lebenstein
BEZ TYTUŁU, 1969
olej, płótno naklejone na...
est.: 45 000 - 65 000 PLN
wywoławcza: 40 000 PLN

Jacek Yerka | <i>NARODZINY ŻYCIA, 2001</i> | akryl, płótno | 92 x 81 cm
94. Jacek Yerka
NARODZINY ŻYCIA, 2001
akryl, płótno,
est.: 30 000 - 45 000 PLN
wywoławcza: 26 000 PLN
uzyskana: 47 000 PLN
Janina Barcicka  | <i>SYMFONIA DLA WARSZAWY, lata 80. XX w.</i> | metal | 84 x 0 cm
95. Janina Barcicka
metal
est.: 7 000 - 9 000 PLN
wywoławcza: 6 000 PLN

Rafał Olbiński | <i>CUSTOMARY SENTIMENT, 2013</i> | akryl, olej, płótno | 66 x 44 cm
96. Rafał Olbiński
CUSTOMARY SENTIMENT, 2013
akryl, olej, płótno
est.: 28 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 26 000 PLN
uzyskana: 26 000 PLN
Michał Chudzicki | <i>64 KRÓTKIE HISTORIE, EPIZOD V, 2011</i> | akryl, płótno | 120.5 x 150 cm
97. Michał Chudzicki
akryl, płótno
est.: 6 000 - 8 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 7 000 PLN
Igor Mitoraj | <i>PATRZĄCA W LUSTRO, 1990</i> | brąz | 20 x  cm
98. Igor Mitoraj
PATRZĄCA W LUSTRO, 1990
brąz
est.: 16 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 12 000 PLN
uzyskana: 24 000 PLN
Edward Dwurnik | <i>KROSNO (KAPLICZKA), 1989</i> | olej, płótno | 100 x 73.3 cm
99. Edward Dwurnik
KROSNO (KAPLICZKA), 1989
olej, płótno
est.: 12 000 - 26 000 PLN
wywoławcza: 9 000 PLN
uzyskana: 16 000 PLN
Tadeusz Dominik | <i>PEJZAŻ, 1992</i> | akryl, płótno | 66 x 96 cm
100. Tadeusz Dominik
PEJZAŻ, 1992
akryl, płótno
est.: 25 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 22 000 PLN

Leon Tarasewicz | <i>BEZ TYTUŁU, 2013</i> | akryl, płótno | 100 x 100 cm
101. Leon Tarasewicz
BEZ TYTUŁU, 2013
akryl, płótno
est.: 55 000 - 65 000 PLN
wywoławcza: 45 000 PLN

  Witold-K. | <i>TREE OF FORTUNE, 1978</i> | akryl, płótno | 168 x 117.5 cm
102. Witold-K.
TREE OF FORTUNE, 1978
akryl, płótno
est.: 18 000 - 28 000 PLN
wywoławcza: 15 000 PLN
uzyskana: 29 000 PLN