Aukcja Sztuki Dawnej - 26.03.2017

AUKCJA MALARSTWA - 26 03 2017

Informacje o aukcji
Złóż zlecenie/zarejestruj się na aukcję

Maja (Maria) Berezowska | <i>ŚMIGUS W BESKIDACH, ok. 1930</i> | akwarela, gwasz, tusz, papier | 27 x 22.5 cm
1. Maja (Maria) Berezowska
ŚMIGUS W BESKIDACH, OK. 1930
akwarela, gwasz, tusz, papier,
est.: 3 000 - 5 000 PLN
wywoławcza: 2 000 PLN
uzyskana: 8 000 PLN
Leon Wyczółkowski | <i>KOŚCIÓŁ BOŻEGO CIAŁA W KRAKOWIE, 1903</i> | litografia barwna, papier | 47.5 x 33.7 cm
2. Leon Wyczółkowski
KOŚCIÓŁ BOŻEGO CIAŁA W...
litografia barwna, papier,
est.: 5 000 - 12 000 PLN
wywoławcza: 3 000 PLN
dostępny w Galerii

Zygmunt Józefczyk | <i>STOGI W ŚNIEGU, 1931</i> | olej, sklejka | 35.1 x 60 cm
3. Zygmunt Józefczyk
STOGI W ŚNIEGU, 1931
olej, sklejka,
est.: 6 000 - 10 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 5 000 PLN
Jerzy Kossak | <i>ŻOŁNIERZE NAPOLEOŃSCY W ZIMOWEJ WĘDRÓWCE </i> | olej, tektura | 34.8 x 50 cm
4. Jerzy Kossak
ŻOŁNIERZE NAPOLEOŃSCY W...
olej, tektura,
est.: 7 000 - 12 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 11 000 PLN
Julian Fałat | <i>POTOK W BYSTREJ, po 1920</i> | akwarela, karton naklejony na tekturę | 47 x 74.9 cm
5. Julian Fałat
POTOK W BYSTREJ, PO 1920
akwarela, karton naklejony na...,
est.: 18 000 - 22 000 PLN
wywoławcza: 15 000 PLN
uzyskana: 15 000 PLN
Stanisław Masłowski | <i>MALWY PRZED CHATĄ</i> | akwarela, papier | 78 x 52 cm
6. Stanisław Masłowski
MALWY PRZED CHATĄ
akwarela, papier,
est.: 6 000 - 10 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 7 000 PLN
Zygmunt Józefczyk | <i>BAGNA POLESKIE, 1937</i> | olej, tektura | 39 x 65.7 cm
7. Zygmunt Józefczyk
BAGNA POLESKIE, 1937
olej, tektura,
est.: 6 000 - 8 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN
dostępny w Galerii

Stanisław Kaczor Batowski | <i>RUSINKA. DZIEWCZYNA Z SEMENOWA, 1925</i> | olej, płótno naklejone na tekturę | 22.5 x 14.3 cm
8. Stanisław Kaczor Batowski
RUSINKA. DZIEWCZYNA Z...
olej, płótno naklejone na...,
est.: 6 000 - 8 000 PLN
wywoławcza: 4 000 PLN
uzyskana: 11 000 PLN
Julian Fałat | <i>KOŚCIÓŁ W OSIEKU, 1910</i> | akwarela, papier | 42.1 x 77 cm
9. Julian Fałat
KOŚCIÓŁ W OSIEKU, 1910
akwarela, papier,
est.: 40 000 - 60 000 PLN
wywoławcza: 30 000 PLN
uzyskana: 42 000 PLN
Mieczysław  Rakowski  | <i>SŁONECZNIKI PRZED CHATĄ, 1908</i> | olej, płótno | 44.7 x 39.6 cm
10. Mieczysław Rakowski
SŁONECZNIKI PRZED CHATĄ, 1908
olej, płótno,
est.: 6 000 - 10 000 PLN
wywoławcza: 4 000 PLN
uzyskana: 4 600 PLN
Leon Wyczółkowski | <i>O ZACHODZIE NAD WODĄ, ok. 1890 </i> | olej, płótno | 14.3 x 30.7 cm
11. Leon Wyczółkowski
O ZACHODZIE NAD WODĄ, OK....
olej, płótno,
est.: 40 000 - 50 000 PLN
wywoławcza: 35 000 PLN
uzyskana: 36 000 PLN
Ferdynand Ruszczyc | <i>FALE MORSKIE, 1898</i> | olej, deska | 24.3 x 34.9 cm
12. Ferdynand Ruszczyc
FALE MORSKIE, 1898
olej, deska,
est.: 25 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 20 000 PLN
uzyskana: 24 000 PLN