Aukcja Sztuki Współczesnej - 28.03.2017

AUKCJA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ - 28 03 2017

Informacje o aukcji
Złóż zlecenie/zarejestruj się na aukcję

Jerzy Nowosielski | <i>IKONY-KAMIENIE, 1972</i> | akryl, kamień |  x  cm
1. Jerzy Nowosielski
IKONY-KAMIENIE, 1972
akryl, kamień,
est.: 9 000 - 18 000 PLN
wywoławcza: 6 000 PLN

Rafał Malczewski | <i>SZYMON SŁUPNIK, 1948-1949</i> | olej, tektura | 90.7 x 71 cm
2. Rafał Malczewski
SZYMON SŁUPNIK, 1948-1949
olej, tektura,
est.: 20 000 - 30 000 PLN
wywoławcza: 15 000 PLN

Maria  Jarema | <i>W KAWIARNI, ok. 1935 / DWIE POSTACI, ok. 1935</i> | tusz pióro, pędzel, papier kremowy | 10 x 16 cm
3. Maria Jarema
tusz pióro, pędzel, papier...,
est.: 6 000 - 8 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN

Henryk Berlewi | <i>MECHANOFAKTURA, lata 60. XX w.</i> | tusze barwne pędzel, grafion, papier | 41.9 x 29.8 cm
4. Henryk Berlewi
MECHANOFAKTURA, LATA 60. XX W.
tusze barwne pędzel, grafion,...,
est.: 15 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 12 000 PLN

Henryk Stażewski | <i>RELIEF WOLNOSTOJĄCY BIAŁY, 1961</i> | olej, drewno, pleksiglas | 59 x 33.2 cm
5. Henryk Stażewski
RELIEF WOLNOSTOJĄCY BIAŁY,...
olej, drewno, pleksiglas
est.: 20 000 - 30 000 PLN
wywoławcza: 14 000 PLN

Alfons Mazurkiewicz | <i>MIĘDZY CZASAMI, 1960</i> | olej, płótno | 70.5 x 90.5 cm
6. Alfons Mazurkiewicz
MIĘDZY CZASAMI, 1960
olej, płótno,
est.: 15 000 - 18 000 PLN
wywoławcza: 9 000 PLN

Jan Tarasin | <i>EKRAN, 1963-1965</i> | olej, płótno | 70 x 60 cm
7. Jan Tarasin
EKRAN, 1963-1965
olej, płótno,
est.: 90 000 - 140 000 PLN
wywoławcza: 60 000 PLN

Jan Tarasin | <i>BEZ TYTUŁU, 1975</i> | tusz, pędzel, lawowanie, karton kremowy | 35.5 x 50 cm
8. Jan Tarasin
BEZ TYTUŁU, 1975
tusz, pędzel, lawowanie,...
est.: 10 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 8 000 PLN

Jan Tarasin | <i>SYTUACJA XII, 1993</i> | akwarela, tusz pędzel, papier | 31 x 40.5 cm
9. Jan Tarasin
SYTUACJA XII, 1993
akwarela, tusz pędzel, papier
est.: 10 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 6 000 PLN

Jerzy Nowosielski | <i>PRZEMIENIENIE, 1982</i> | akwarela, gwasz | 28.5 x 17 cm
10. Jerzy Nowosielski
PRZEMIENIENIE, 1982
akwarela, gwasz,
est.: 12 000 - 16 000 PLN
wywoławcza: 9 000 PLN

Jerzy Nowosielski | <i>UKRZYŻOWANIE - PROJEKT POLICHROMII KOŚCIOŁA</i> | akwarela, gwasz | 28.5 x 17 cm
11. Jerzy Nowosielski
UKRZYŻOWANIE - PROJEKT...
akwarela, gwasz,
est.: 12 000 - 16 000 PLN
wywoławcza: 9 000 PLN

Jerzy Nowosielski | <i>NA PLAŻY, 1994</i> | olej, płótno | 100 x 90 cm
12. Jerzy Nowosielski
NA PLAŻY, 1994
olej, płótno
est.: 250 000 - 300 000 PLN
wywoławcza: 200 000 PLN